Глава МОЗ та санітарний лікар свідомо порушували карантин на каналі 1+1

|
Версия для печатиВерсия для печати

 Реформування медичної сфери триватиме, однак лікарень не закриватимуть, а фінансування первинної ланки планується на рівні, не нижчому ніж у 2019 році.

Про це міністр охорони здоров'я Максим Степанов заявив в ефірі програми «Право на владу» на телеканалі 1+1, повідомляє  Укрінформ.  При цьому сам міністр, гості. включаючи головного санітарного лікаря, та ведуча ули без масок та порушували таким чином карантин, дотримання якого наполегливо потребують від українців.

«Ніхто не збирається зупиняти реформування медицини… Ми не можемо допустити закриття 332 лікарень, бо безліч лікарень надають високоспеціалізовану медичну допомогу», - зазначив Степанов

Він додав, що заклади первинної ланки мають отримати фінансування на рівні, не нижчому ніж у 2019 році. При цьому додатково мають бути пакети на фінансування лікування інфарктів, інсультів, а також екстреної медицини.

«Ми вважаємо, що необхідно підвищити зарплату нашим медичним працівникам.Ми це обговорювали з Президентом. Ми зараз робимо обрахунки для уряду, щоб усі працівники на другій і третій ланці медицини отримували підвищену зарплату до 50% від зарплати, яка є на сьогодні», - додав Степанов.

Міністр зауважив, що для цього треба внести зміни в бюджет, і це буде можливо зробити з 1 липня. За його словами, зарплату можуть підвищити близько 400 тисячам медичних працівників.

«Аргумент»


В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Последние новости

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com