Глава податкового комітету потрапив до скандалу з несплатою податків

|
Версия для печатиВерсия для печати

Туристичний оператор Travel Professional Group Олени Гетманцевої не виплачує зарплату співробітникам журналу Travel Professional Magazine і уникає сплати податків.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомила головна редакторка журналу Міра Агні, зазначає видання The Page.

За її словами, сім'я Гетманцевих не виплатила зарплату співробітникам з березня 2020 року й не сплачує податки попри те, що Travel Professional Group отримала фінансову допомогу від держави в період пандемії коронавірусу.

«Сім'я Гетманцевих не виплатила ЗП співробітникам із березня місяця, змусила залишити офіс самих класних фахівців і всім, хто йде за власним бажанням або за згодою сторін, не платить ЗП взагалі. Звісно, у них (співробітників) вона в конвертах, бо сім'я захоплюється несплатою податків державі. А також експлуатацією праці людей у суботу, що є неофіційною й не оплачується, як і податки», – пише вона. 

За словами співробітниці редакції Валерії Мікульської, Гетманцева повідомила їй, що «не впевнена, що щось віддасть».

Редакція  звернулася за коментарями до головної редакторки Travel Professional Magazine Міри Агні, Держслужби України з питань праці та голови комітету з питань фінансів, податкової та митної політики Данила Гетманцева для з'ясування деталей.

«Аргумент»

 


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com