Глава ЦПК навів низку прикладів, коли Зеленський підігравав Вовку

|
Версия для печатиВерсия для печати

 Рішення Вищої ради правосуддя одноголосно відмовити Національному антикорупційному бюро у відстороненні від правосуддя глави Окружного адміністративного суду Києва Павла Вовка - це відповідальність безпосередньо президента Володимира Зеленського і голови його Офісу Андрія Єрмака.

Про це на своїй сторінці в Facebook написав глава громадської організації "Центр протидії корупції" Віталій Шабунін, зазначає ZN.ua.

"Огидний, показовий безпрєдєл захисту "судді" Вовка Вищою радою правосуддя - відповідальність Зеленського, Єрмака (і його заступника Смирнова)", - підкреслив він.

Шабунін також пояснив, як президент України Володимир Зеленський "кришує" і ОАСК і ВРП

«1) Зеленський рік не подає законопроєкт, який розпускає ОАСК. Президент - єдиний, хто може це зробити.

2) Зеленський подав законопроєкт про "судову реформу", який ще більше підсилює ВРП (хоча він обіцяв це орган очистити).

3) Офіс Зеленського в офіційному коментарі заявив, що "судді" ОАСК - ще не обвинувачені і діє презумпція невинності», - перерахував Шабунін.

 

Також він зазначив, що водночас на пресконференції глави МВС Арсена Авакова у справі про вбивство Павла Шеремета, президент назвав волонтерів "ймовірними вбивцями".

"Тобто для Вовка і компанії - презумпція невинуватості у Зеленського є, для волонтерів - немає", - резюмував Шабунін.

Він також закликав допомогти "вдарити політиків за рейтингом".

Нагадаємо, 14 серпня генпрокурорка Ірина Венедіктова підписала подання до Вищої ради правосуддя про відсторонення від посад суддів Окружного адмінсуду Києва – без цього неможливо притягнути їх до кримінальної відповідальності.

3 серпня ВАКС обрав запобіжний захід одному з фігурантів справи, голові Державної судової адміністрації Зеновію Холоднюку. Рішення стало маркерним для групи підтримки Вовка, зокрема ВРП, яка заявляла про «тиск на суд». Адже показало, що підозри обґрунтовані. Після чого справу у ВАКС забрали.

17 липня НАБУ оголосило підозру в створенні злочинної організації і захопленні влади Павлу Вовку і ще п'ятьом суддям: Володимиру Келеберді, Ігорю Качуру, Миколі Сірошу, Ігорю Погрібніченку, Олексію Огурцову та Леоніду Остапцю. Підозри ґрунтуються на вивченні записів розмов у кабінеті Вовка, частину яких було опубліковано в 2019 році. У будівлі суду  того ж дня відбулися обшуки.

Фігуранти розслідування активно перешкоджають слідству: одночасно пішли у відпустку, заблокувавши НАБУ можливість допитати їх, відмовлялись отримувати повістки на допит, скаржились президенту на «гранітоїдів і лояльних до них ЗМІ», а адміністрація суду повертала проєкти підозр правоохоронцям.

11 серпня НАБУ оголосило в розшук голову ОАСК Павла Вовка, суддів і двох колишніх членів Вищої кваліфікаційної комісії суддів. 12 серпня Вовк написав в Facebook, що нікуди не виїжджав, і разом з колегами знаходиться на своєму робочому місці. У суді цю інформацію підтвердили.


В тему:

 

 

Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]