Глобальне потепління: температура збільшилася у всіх великих містах Європи

|
Версия для печатиВерсия для печати

Середньорічна температура в європейських містах у ХХІ столітті збільшилася на 1°С порівняно з показниками ХХ століття.

Про це повідомляє European Data Journalism Network (EDJNet).

«Згідно з аналізом понад 100 мільйонів точок метеорологічних даних за 117 років, кожне велике місто в Європі в 21 столітті стало теплішим, ніж це було у 20-му. У середніх містах температура збільшилася на 1°С з початку століття. (Зміна температури — ред.) найбільш відчутна в субарктичних регіонах, Андалусії та на півдні Румунії», — йдеться у повідомленні.

Як повідомляє EDJNet, у Кіруні, гірничому містечку на півночі Швеції, середньорічні температури в ХХІ столітті перевищують на 3°С середньорічні показники ХХ століття.


В андалузійських містах Гранада, Кордоба та Малага середньорічна температура в ХХІ столітті була вищою на щонайменше 1,5°С, ніж у ХХ столітті.

У румунській столиці Бухарест температура зросла на 1,4°С.

Однак у містах на Атлантичному узбережжі відчутний найменший ступінь потепління.

Зазначається, що абсолютні показники температури можуть відрізнятись від даних, що збираються на метеорологічних станціях, тому що міста страждають від так званого ефекту теплового острова, і температура в містах може бути на 10°C вищою, ніж у навколишніх сільських місцевостях.

На фото: 2018–2022 годы с высокой вероятностью будут теплее среднего, с повышенным риском экстремальных температур. К таким выводам пришли авторы нового алгоритма долгосрочного прогнозирования климатических условий, опубликовавшие исследование в Nature Communications. 

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]