Голова Бундестагу Шойбле: Режиму Лукашенка прийшов кінець

|
Версия для печатиВерсия для печати

 Кадри протестів у Білорусі говорять самі за себе, заявив в інтерв'ю DW голова Бундестагу Вольфґанґ Шойбле, висловивши впевненість у скорому кінці ери Лукашенка.

Голова Бундестагу Вольфґанґ Шойбле (Wolfgang Schäuble) закликав владу Білорусі припинити застосування сили щодо учасників мирних процесів. "Коли диктатору приходить кінець, найкраще знайти спосіб відмовитися від подальшого насильства", - заявив Шойбле у вівторок, 18 серпня, в інтерв'ю DW, додавши, що для нього є "очевидним, що режиму в Білорусі прийшов кінець".

 

У свою чергу, Європа повинна з усією чіткістю продемонструвати, що "використовує всі свої можливості для того, щоб наполягати на дотриманні прав людини, демократії і відмові від насильства", - підкреслив Шойбле.

При цьому європейці не прагнуть до переділу сфер впливу, а усвідомлюють свою відповідальність - в тому числі за своїх сусідів, пояснив німецький політик. "Коли виступають за права людини, принцип ненасильства, демократію, то це спрямовано не проти кого-небудь, тим більше не проти Росії", - заявив він.

За словами спікера Бундестагу, важливо врегулювати ситуацію, що склалася, ненасильницькими методами. "Для диктатора в Білорусі було б розумним, нарешті, усвідомити, що кадри з демонстрацій - у тому числі тих, які він спробував організувати - говорять самі за себе", - додав Шойбле.

У Білорусі вже дев'ятий день не затихають акції протесту і страйки, що почалися після президентських виборів 9 серпня, на яких, за версією ЦВК, перемогу з результатом 80,1 відсотка голосів здобув чинний президент Олександр Лукашенко. У перші дні протестів, за офіційними даними, було затримано майже 7000 осіб, дві людини загинули. Відразу після виборів у Білорусі був фактично заблокований інтернет, силовики при розгоні демонстрантів проявляли безпрецедентну жорстокість. Головна суперниця Лукашенка на виборах Світлана Тихановська не визнала результати виборів і була змушена виїхати з Білорусі до Литви.

«Аргумент»


В тему: 


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com