"Нічого надприродного": голова СЗР розповів про свою нерухомість у Києві і Криму

|
Версия для печатиВерсия для печати

Глава Служби зовнішньої розвідки України Владислав Бухарєв прокоментував інформацію про подарунок дочці вартістю 15 млн грн, а також про нерухомість, яка перебуває у власності родини.

Про це він розповів в інтерв'ю виданню "Цензор.нет".

"Нічого надприродного в моїх доходах немає. Я отримав дві готові квартири від СБУ на Харківському масиві та в Криму, багато років жив там. Нерухомість придбана з'явилася не відразу, а вже коли мені було за 50 років, я став генерал-лейтенантом. Я часто був за кордоном у службових питаннях, проводив операції, у мене були відрядження, і ми з дружиною робили певні заощадження. Гроші на будівництво брали в борг», - розповів Бухарєв.

Як зазначається, під час будівельного буму в 2000-х роках родина вклала кошти за інвестиційним договором у будівництво квартири на вулиці Білоруській, тому ціна була доступна. «Цю квартиру ми недавно вирішили подарувати дочці, я попросив нотаріуса дати чесну оцінку квартири, нічого не занижувати. Нотаріус подивилася по інтернету ціни й відразу вписала, ціну вписали раз в десять вищу, ніж була ціна покупки. Я не дарував гроші дочці, зрозумійте - в декларації вказана вартість квартири, вона подорожчала, звичайно, після спорудження будинку, ну і місце популярне виявилося», - пояснив глава СЗР.

Щодо будинку в Вишеньках, Бухарєв зазначив, що ділянка в 25 соток дісталася у спадок від тестя, а будинок будувався поступово і досить довго.

Відповідаючи на запитання про власність у Криму, він зазначив: "Мені там уже нічого не належить, коли я служив, мені надали квартиру, але я свій вибір зробив у 14-му відразу, в мене тепер нічого там немає". Він також нагадав, що знаходиться у списку санкцій РФ і тема Криму для нього закрита.

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com