Головнокомандувач ЗСУ Хомчак не бачить чисто військового вирішення питання на Донбасі

|
Версия для печатиВерсия для печати

У разі, якщо Україна вдасться до військової операції для звільнення Донбасу, жертви будуть обчислюватися трьох-чотиризначними цифрами за просування на 3-5 кілометрів вглиб окупованих територій.

Про це заявив головнокомандувач Збройних Сил України Руслан Хомчак на зустрічі з журналістами, повідомляє «Новое время».

«Хочу, щоб всі розуміли: чисто військового вирішення питання на Донбасі я не бачу і Генштаб ЗСУ також», - наголосив він.

За словами Хомчака, військове рішення неможливо відразу з трьох причин, зазначає ZN.ua.

По-перше, Україна порушить міжнародне гуманітарне право в частині військових дій на території густонаселених районів.

«Ви знаєте, що таке Донбас. Коли один населений пункт відразу переходить в інший. Якщо почати там активні бойові дії, то відразу буде багато жертв серед цивільного населення. Жодна цивілізована країна нас не підтримає», - пояснив він.

По-друге, серйозні жертви серед військових.

По-третє, Росія візьме кількістю.

«Вона має сьогодні більше ресурсів. Тому ми зможемо взяти, захопити зненацька, завдавати удари і утримати цю територію, але для цього потрібно, щоб склалися умови», - додав він.

Хомчак також наголосив, що не скрізь населення підтримує українських військових, тому на ВСУ чекають «постріли в спину», а всі військові пересування по Донецькій та Луганській областях будуть «зливатися» на «ту сторону».

Крім того, за словами Хомчака, не можна буде застосовувати артилерію, бо ЗСУ всюди підійшли впритул до населених пунктів.

Також Хомчак заявив, що Збройні сили не повинні відкривати вогонь у Донбасі без необхідності, щоб «не провокувати силові дії противника»

«Аргумент»


В тему:

 


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com