Головою Конституційного Суду обрано ставленика Януковича

|
Версия для печатиВерсия для печати

 Головою Конституційного Суду України обрали Олександра Тупицького, призначеного суддею КСУ у 2013 році за квотою тодішнього президента Віктора Януковича.

Про це повідомили у прес-службі суду.

Олександр Тупицький очолив Конституційний Суд після того, як звільнили Наталю Шапталу з посади судді КСУ на підставі заяви про відставку.

Заступником голови було обрано Сергія Головатого. Його було призначено суддею КСУ в лютому 2018 року за квотою президента України.

17 років Олександр Тупицький пропрацював суддею Куйбишевського районного суду Донецька, сім з них – як голова цього суду.

Відомим широкому загалу Тупицький став, коли вів справу Сергія Салова. Це той адвокат, у якого знайшли 5 фальшивих примірників “Голосу України”, де йшла мова про те, що Кучма помер. Нагадаємо, що спочатку суддя відправив справу на дорозслідування, що не сподобалося Кучмі. Саме через це тодішній Президент вимагав у телефонній розмові від губернатора Януковича жорсткого покарання як адвокату, так і судді.

Можливо тому суддя і змінив свою думку. Адвоката Салова було визнано винним в особливо тяжкому злочині і засуджено до 5 років позбавлення волі. Проте, вже через 8 місяців вирок було скасовано рішенням Європейського суду з прав людини. Ну а сам суддя Тупицький згодом отримав підвищення і став головою райсуду.

З 2010 року Тупицький встиг попрацювати суддею апеляційного господарського суду в Донецьку, а потім головою таких самих судів у Львові і Дніпрі. Проте, за цей час він не виніс жодного рішення, постанови чи ухвали.

Не дивлячись на це, у травні 2013 року Янукович призначив Тупицького суддею КСУ.

«Аргумент»


В тему:

 


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  [email protected]