Головою Волинської обласної державної адміністрації став Юрій Погуляйко

|
Версия для печатиВерсия для печати

У Луцьку заступник глави Офісу Президента Сергій Трофімов представив нового голову Волинської обласної державної адміністрації Юрія Погуляйка.

 

Про це повідомлять "Волинські новини".

 

"Головою Волинської облдержадміністрації призначили луганчанина Юрія Погуляйка. Представив його на новій посаді перший заступник керівника Офісу президента Сергій Трофімов під час офіційної зустрічі за участі керівників органів влади та місцевого самоврядування 3 грудня в приміщенні облдержадміністрації", - йдеться у повідомленні.

 

Юрій Погуляйко народився 12 листопада 1978 р. у с. Верхнєшевирьовка Краснодонського району Луганської області.

 

Має три вищі освіти. Закінчив Луганський державний аграрний університет (менеджер організацій і підприємств), Міжрегіональну Академію управління персоналом (юрист), Академію управління Міністерства внутрішніх справ (юрист).

 

Працював дільничним інспектором міліції, оперуповноваженим відділення Державної служби боротьби з економічною злочинністю Краснодонського міського відділу УМВС України в Луганській області. Проходив службу на посадах рядового та начальницького складу в органах внутрішніх справ МВС України в Миколаївській, Дніпропетровській, Чернігівській та Луганській областях, потім – в Національній поліції України.

 

Згідно з декларацією, має дві квартири в Луганську і одну в Києві.

 

З серпня 2019 року обіймав посаду першого заступника голови Луганської ОДА. До того служив у податковій міліції Головного управління ДФС у Донецькій області, де за минулий рік заробив близько 200 тис. гривень.

 

Кабмін рекомендував призначити Погуляйка головою Волинської ОДА на виїзному засіданні у Маріуполі 28 жовтня. Наступного дня Волинська обласна рада прийняла звернення до Президента України Володимира Зеленського щодо незгоди з кадровим рішенням Кабінету міністрів України про погодження призначення головою Волинської обласної державної адміністрації Юрія Погуляйка. 30 жовтня за аналогічне звернення проголосували депутати Луцької міської ради.

 

Попри це, 2 грудня 2019 р. Президент підписав указ про призначення Погуляйка.

«Аргумент»

 


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com