Гончарук гарантує українцям безоплатний гарантований пакет медпослуг з 1 квітня

|
Версия для печатиВерсия для печати

В Україні з 1 квітня стартує програма медичних гарантій, яка передбачає пакет безоплатних медпослуг для українців.

Про це заявив Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук, повідомляє Урядовий портал.

 "З 1 квітня українці отримають безоплатний гарантований пакет медпослуг", - заявив Гончарук.

 За його словами, наразі МОЗ та Національна служба здоров’я України спільно з регіонами працюють над своєчасним запуском реформи.

 "Для повноцінного старту другої ланки медичної реформи до 31 січня, всі області мали забезпечити автономізацію та комп'ютеризацію медустанов у себе в областях. Лікарні мають бути оснащені необхідним обладнанням, лікарськими засобами, мати лікарів відповідної кваліфікації та рівня практики. Це має бути зроблено до 1 квітня", - заявив Олексій Гончарук.

 За його словами, якщо медичний заклад не відповідатиме вимогам, то НСЗУ не укладатиме договір з таким закладом. Отже, лікарня не отримає фінансування. В такому випадку гроші на утримання медзакладу буде виділяти місцева влада.

 Також Гончарук зазначив, що на сьогодні вже автономізовано 97% закладів, що надають спеціалізовану медичну допомогу.

 За його словами, найбільш проблемна область - Запорізька, а також п’ять областей виконали план комп’ютеризації тільки на половину — Луганська (48%), Харківська (55%), Київська (55%), Сумська (56%), Запорізька (56%).

 "У 2020 році впроваджується гарантований пакет медичних послуг, він включає: первинну допомогу, екстрену, амбулаторно-поліклінічну - це послуги профільного лікаря, до якого направив сімейний лікар, стаціонарну, паліативну медичну допомогу - обслуговування невиліковних хвороб, медичну реабілітацію, медичну допомогу у зв'язку з пологами, реімбурсацію лікарських засобів "Доступні ліки", - йдеться у повідомленні.

 Як повідомили в уряді, всі послуги з гарантованого медичного пакету будуть повністю безоплатними для українців, вони вже заплатили за медичну допомогу зі своїх податків.

 «Аргумент»


 В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Последние новости

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  [email protected]