Google оцифрував вже 16 національних природних парків України

|
Версия для печатиВерсия для печати

У межах спільного проєкту представництва Google в Україні та Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів створено віртуальні туристичні маршрути й панорами ще для 10 національних природних парків України.

Про це повідомляється на сайті Міндовкілля

"Ми йдемо в ногу з часом. Оцифровані національні парки – це не лише нові можливості для розвитку природоохоронної сфери. Передусім, це популяризація захопливих українських краєвидів далеко за її межами. Це ще один спосіб продемонструвати, що Україна дивовижна і нею варто подорожувати", – зазначив міністр захисту довкілля та природних ресурсів України Роман Абрамовський.

Відтепер кожен у будь-який час може здійснити віртуальну мандрівку екологічними стежками, річковими маршрутами, відвідати Скелі Довбуша чи Мертве озеро, джерело Бук чи маєток Святого Миколая.

Так, оцифровано:

  • Національний природний парк "Вижницький" (гора Стіжок, урочище Лужки, джерело Бук);
  • Національний природний парк "Ужанський" (кордон Кременець-Тройстик, дуб Чемпіон);
  • Національний природний парк "Гуцульщина" (полонина Росохата, маєток Святого Миколая, музей "Бджільництво Гуцульщини");
  • Національний природний парк "Сколівські Бескиди" (Крушельницьке лісництво, Мертве озеро, палац Гредлів);
  • Національний природний парк "Зачарований край" (скелі Смерековий Камінь, піший маршрут);
  • Національний природний парк "Черемоський" (ставок Кляуза Перкалаб, церква Святого Івана Хрестителя, Чорний Діл);
  • Національний природний парк "Верховинський" (еколого-освітній візит-центр, гора Діл);
  • Національний природний парк "Карпатський" (Скелі Довбуша, гора Маковиця, полонина Маковиця);
  • Національний природний парк "Дермансько-Острозький" (Бущанський заказник, урочище Зінків камень, екологічна стежка від Волині до Поділля);
  • Національний природний парк "Кременецькі гори" (Кременецька фортеця, Дівочі скелі, джерело Святої Анни).

Торік у межах проєкту було оцифровано перші шість заповідних об'єктів: національні природні парки "Голосіївський""Нижньодністровський""Нижньодніпровський""Мезинський""Гетьманський" та "Нижньосульський".

Нагадаємо, що Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів України за підтримки Google Україна оцифровують українські національні парки. У межах спільного проєкту буде створено колекцію цифрових панорам національних природних парків України. Завдяки якісним оцифровкам нацпарків від компанії Google Україна мільйони користувачів Google Мап зможуть переглядати локації та будувати маршрути для своїх майбутніх подорожей. Також проєкт має на меті стимулювання віртуального туризму для маломобільних верств населення.

Фото: скріншот з Google Maps, Нижньосульський національний природний парк

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Новини

18:40
Якийсь агент ФСБ Фіцо кличе Зеленського на зустріч
16:35
Демобілізації в Україні до завершення війни не буде, звільнити можуть тільки певні категорії військових - "слуга народу" Веніславський
14:05
Жорстокі бої: як розвивається наступ зс рф на Донбасі (КАРТИ)
12:06
Всеволод Кожемяко: Найближчі 50 років ми будемо жити з постійною загрозою вторгнення рф
10:01
Витрати рф на війну можуть перевищувати воєнний бюджет вдвічі та обвалити економіку
09:34
Лише 3 прокурорам Хмельниччини підтвердили інвалідність, 56 не перевірили за 2 місяці - Ар’єв
08:00
Ворог просунувся в Часовому Яру, Торецьку та біля 6 сел
07:44
У польському суспільстві є втома через розкішний спосіб життя українських чоловіків у Польщі, - міністр оборони Косіняк-Камиш
20:00
Погода в Україні на тиждень: 13 – 19 січня
18:27
Україна імає брак людських ресурсів, адже призовний вік не становить 18 років, - радник Трампа Волтц

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністерство оборони закликало громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях.

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]