Google оцифрував вже 16 національних природних парків України

|
Версия для печатиВерсия для печати

У межах спільного проєкту представництва Google в Україні та Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів створено віртуальні туристичні маршрути й панорами ще для 10 національних природних парків України.

Про це повідомляється на сайті Міндовкілля

"Ми йдемо в ногу з часом. Оцифровані національні парки – це не лише нові можливості для розвитку природоохоронної сфери. Передусім, це популяризація захопливих українських краєвидів далеко за її межами. Це ще один спосіб продемонструвати, що Україна дивовижна і нею варто подорожувати", – зазначив міністр захисту довкілля та природних ресурсів України Роман Абрамовський.

Відтепер кожен у будь-який час може здійснити віртуальну мандрівку екологічними стежками, річковими маршрутами, відвідати Скелі Довбуша чи Мертве озеро, джерело Бук чи маєток Святого Миколая.

Так, оцифровано:

  • Національний природний парк "Вижницький" (гора Стіжок, урочище Лужки, джерело Бук);
  • Національний природний парк "Ужанський" (кордон Кременець-Тройстик, дуб Чемпіон);
  • Національний природний парк "Гуцульщина" (полонина Росохата, маєток Святого Миколая, музей "Бджільництво Гуцульщини");
  • Національний природний парк "Сколівські Бескиди" (Крушельницьке лісництво, Мертве озеро, палац Гредлів);
  • Національний природний парк "Зачарований край" (скелі Смерековий Камінь, піший маршрут);
  • Національний природний парк "Черемоський" (ставок Кляуза Перкалаб, церква Святого Івана Хрестителя, Чорний Діл);
  • Національний природний парк "Верховинський" (еколого-освітній візит-центр, гора Діл);
  • Національний природний парк "Карпатський" (Скелі Довбуша, гора Маковиця, полонина Маковиця);
  • Національний природний парк "Дермансько-Острозький" (Бущанський заказник, урочище Зінків камень, екологічна стежка від Волині до Поділля);
  • Національний природний парк "Кременецькі гори" (Кременецька фортеця, Дівочі скелі, джерело Святої Анни).

Торік у межах проєкту було оцифровано перші шість заповідних об'єктів: національні природні парки "Голосіївський""Нижньодністровський""Нижньодніпровський""Мезинський""Гетьманський" та "Нижньосульський".

Нагадаємо, що Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів України за підтримки Google Україна оцифровують українські національні парки. У межах спільного проєкту буде створено колекцію цифрових панорам національних природних парків України. Завдяки якісним оцифровкам нацпарків від компанії Google Україна мільйони користувачів Google Мап зможуть переглядати локації та будувати маршрути для своїх майбутніх подорожей. Також проєкт має на меті стимулювання віртуального туризму для маломобільних верств населення.

Фото: скріншот з Google Maps, Нижньосульський національний природний парк

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Последние новости

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com