Google вилучила канал Russia Today (RT) з пакету преміум-відео в YouTube

|
Версия для печатиВерсия для печати

Компанія Google нещодавно вилучила канал Russia Today (RT) з пакету преміум-відео в YouTube.

Доступ до цієї програми рекламодавці можуть придбати за гроші, пише mediasapiens.ua, з посиланням на Bloomberg. Таке рішення компанія прийняла на тлі розслідування Конгресу щодо того, як Росія використовувала цифрові платформи для впливу на вибори в США. Google запросили дати свідчення у цій справі разои з Facebook та Twitter.

Слідство зацікавила відеоплатформа YouTube та активність каналу Russia Today - спецслужби США визначили його як «близький до російського уряду».

Раніше компанія додала канал до програми «Google Preferred». На YouTube в каналу Russia Today понад два мільйони підписників. Представниця Google заявила, що після нещодавніх подій канал був вилучений з програми.

Як писав MediaSapiens, нещодавно Міністерство юстиції США висунуло вимогу, аби компанія, яка керує американською версією мережі RT, зареєструвалася як іноземний агент. Реєстрація не припинить функціонування організації у США, але вимагатиме від неї регулярного подання документів, в яких мають бути вказані надходження коштів від іноземних держав та пов'язані з ними контакти в США. Також весь медіаконтент RT після реєстрації має бути позначений як такий, що створений під впливом та за фінансування російського уряду.

Також ФБР розпочало розслідування діяльності російського агентства новин Sputnik, щоб з’ясувати чи порушувала ця організація Закон про реєстрацію іноземних агентів (Foreign Agents Registration Act, FARA). Як стало відомо, 1 вересня ФБР допитало колишнього співробітника інформаційного агентства – американця Ендрю Фейнберга (Andrew Feinberg), який працював кореспондентом медіа в Білому Домі. Журналіст надав органу копії його електронного листування та тисячі внутрішніх документів російської агенції новин.

«Аргумент»


 В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  [email protected]