Гримчака затримали по справі про напад на Чорновол

|
Версия для печатиВерсия для печати

Заступника міністра з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб Юрія Гримчака затримали у кримінальному провадженні, яке стосується нападу 5-річної давнини на депутатку Тетяну Чорновол.

Про це повідомляє Українська правда.

"Є кримінальне провадження, воно було за статтею 115, тобто замах на вбивство. І так справа була до 2019 року. У 2019 році наші талановиті слідчі ГПУ чи хтось бере і в межах цієї справи додає епізод для того, щоб просто отримати дозвіл на НСРД",- розповідає адвокат Тетяна Матяш

"Вона (справа – УП) називається "замах на Тетяну Чорновол, а також умисні дії посадових осіб МінТОТ, направлені на заволодіння чужими грошовим коштами, шляхом введення в оману або зловживання довірою".

Дружина Гримчака також сьогодні оприлюднила ухвалу суду, який дозволив обшукати помешкання чиновника. У документі зазначений номер кримінального провадження. Під цим номером управління спецрозслідувань Генпрокуратури дійсно розслідує замах на вбивство Тетяни Чорновол. Провадження було порушене у лютому 2014 року, підозри в ньому оголошені 3 особам.

Останнє судове рішення у цьому провадженні, оприлюднене у публічному реєстрі, було підписане 12 липня 2019 року. Тоді ще у матеріалах йшлось лише про напад, згадок про шахрайство, за яке нібито затримали Гримчака, у рішенні немає.

Джерело УП у Генпрокуратурі підтвердило, що Гримчак фігурує у провадженні щодо Тетяни Чорновол. Нібито під час розслідування нападу правоохоронці отримали інформацію про новий злочин.

При цьому у ГПУ кажуть, що підозрювані у справі Чорновол непов’язані з "шахрайством" Гримчака.

За словами Матяш, яка є адвокатом другого затриманого, Ігоря Овдієнка, її підзахисному досі не пояснили суть справи. Підозру мають вручити після 16 години.

Сама Тетяна Чорновол щойно дізналася, що її справа зв’язали з Гримчаком.

"Насправді, він до замаху не має ніякого відношення. Я подзвонила Горбатюку, і він мені пояснив, що вони вели стеження за одним з фігурантів моєї справи, прослуховували його. І під час прослушки дізналися про хабарі. Такий ось зв’язок", пояснила OBOZREVATEL Чорновол.

 

Відзначимо, що згідно із законом не можна розслідувати незв’язані епізоди в рамках одного кримінального провадження.

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com