Гриценко розповів про сценарій об’єднання патріотів перед виборами у Раду (ВІДЕО)

|
Версия для печатиВерсия для печати

Лідер партії "Громадянська позиція" і кандидат у президенти Анатолій Гриценко не виключає, що сім партій та політичних сил, які об’єднались та підтримали його на президентських виборах, можуть об’єднатися в одну партію перед парламентськими виборами.

Про це він у четвер розповів у програмі "Право на владу".

За його словами, як тільки завершиться виборчий процес, представники всіх семи партій, які його підтримали або знялись на його користь зберуться, щоб вирішити, як можна далі співпрацювати.

"Я припускаю, що частина з тих сил, які ближчі і зараз ми працюємо у форматі штабу, можуть об’єднатися в одну партію. Ми знайдемо правильний формат, який буде корисний для країни", - сказав він.

При цьому кандидат у президенти наголосив, що коли лідер партії "Самопоміч" Андрій Садовий зняв свою кандидатуру з виборів на його користь, то це було щиро і про ніякі посади і квоти завчасно з ним не було домовленостей, однак вони домовилися, що в наступному парламенті партії "Громадянська позиція" та "Самопоміч" будуть першими силами, які формуватимуть коаліцію.

"Ще до того, як ми домовились, що Садовий зніметься та підтримає мене, то за кілька місяців чи навіть за рік до того ми твердо домовились, що в наступному парламенті "Громадянська позиція" та "Самопоміч" це будуть перші сили, які підійдуть формувати коаліцію", - сказав Гриценко.

Крім того він зазначив, що поки немає рішення, яким шляхом вони підуть у парламент  об'єднано, чи ні, оскільки після президентських виборів необхідно буде змінити виборче законодавство і існує ще багато невизначених речей.

Щодо питання, чи буде він очолювати це об'єднання, якщо воно буде створено, Гриценко відповів, що ще зарано говорити "хто вищий, хто нижчий".

Нагадаємо, що 1 березня на користь Анатолія Гриценка відмовився від участі у виборах президента мер Львова Андрій Садовий.

23 березня Гриценко заявив, що у разі його перемоги на виборах 2019 року прем'єр-міністром України стане Андрій Садовий.

Вибори президента відбудуться 31 березня, участь в них візьмуть 39 кандидатів.

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com