Гройсман согнал Вилкула с места вице-спикера: Саша, президиум закончил свою работу

|
Версия для печатиВерсия для печати

Во время заседания ВР, после перерыва уже после избрания спикера, депутат от Оппозиционного Блока Александр Вилкул, перепутал свое место и сел рядом со спикером Владимиром Гройсманом.

Увидев Вилкула, усевшегося фактически на место вице-спикера, Гройсман обратился к нему со словами: "Саша, Саша, президиум закончил свою работу".

После этого некоторые депутаты начали смеяться и аплодировать.

Как известно, кандидатура экс-регионала Вилкула, одного из верноподданных беглого Януковича, выдвигается "Оппозиционным блоком" на должность вице-спикера Рады.

Видео обнародовало Громадське Телебачення.

 «Аргумент»


В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важливо

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]