Гройсман заговорив про намір забрати щойно надані ліцензії на надра у Фукса

|
Версия для печатиВерсия для печати

Прем’єр-міністр Володимир Гройсман доручив розробити проект постанови, яка скасує надання нових ліцензій на розробку надр компанії російського олігарха Павла Фукса.

Про це він заявив під час години запитань до уряду в парламенті у п'ятницю, повідомляє Українська правда.

"Я дав доручення секретаріату уряду юридично підготувати проект постанови про відміну тих рішень в межах повноважень уряду", – сказав Гройсман.

За його словами, на засіданні комісії Держслужби геології та надр, яка збільшила ліцензійні ділянки, був присутній представник Кабміну

"Він висловив окрему думку, яка є юридично зафіксованою, що ми не підтримуємо цього рішення. Але комісія прийняла своє рішення", – сказав Гройсман.

Він запевнив, що уряд жодного рішення з цього приводу не ухвалював.

Очільник Кабміну додав, що позаконкурсне надання ліцензій підписав той заступник голови Держгеонадр, якого 3 вересня затримали на хабарі.

"Я не буду підтримувати ані російських, ані українських олігархів, які дерибанять українські надра. Я вам це можу сказати однозначно", – заявив Гройсман.

За його словами, Міністерство екології вже 2 місяці не надає йому на підпис постанови уряду про відкриття геоданих та про обов’язкове проведення аукціонів.

"Я вважаю, що після підписання цих рішень прозорості і конкурентності в Геонадрах стане набагато більше", – зазначив голова Кабміну.

30 серпня Державна служба геології та надр без конкурсу збільшила ліцензійні ділянки у Полтавській області для компанії "Іст Юроуп Петролеум" російського бізнесмена Павла Фукса.

В липні 2018 року Полтавська облрада видала спецдозволи на видобування вуглеводнів "Іст Юроуп Петролеум".

Раніше також стало відомо, що ще одна фірма, яку пов'язують з Павлом Фуксом — ТОВ "Прайс-Компані"— отримала дозвіл на розробку газових родовищ на Харківщині.

Так, 30 серпня депутати Харківської облради погодили ТОВ "Наєр Компані" та ТОВ "Прайс Компані" надання надр у користування з метою геологічного вивчення, у тому числі дослідно-промислової розробки, з подальшим видобуванням нафти, газу природного, конденсату.

Павло Фукс – бізнесмен, який народився у Харкові, потім перебрався до Москви, де прожив тривалий час і заробив капітал. За його словами, він відмовився від російського громадянства, а у 2015 році отримав новий український паспорт.

Фукса помічали на зустрічах з першим заступником фракції БПП Ігорем Кононенком, давнім бізнес-партнером президента Петра Порошенка, а також з нардепом БПП Олександром Грановським, якого ЗМІ називають куратором за судовою владою від Адміністрації президента.


В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Новини

20:00
У п'ятницю в Україні короткочасні дощі, на півдні до +28°С
19:08
Міністр-кримінальник Сольський подав заяву про відставку
18:03
Автівки на потреби армії: який транспорт можуть забрати
16:24
Голову райсуду на Дніпропетровщині взяли на хабарі
16:15
Антитютюнові активісти заплуталися у власній бухгалтерії і не хочуть звітувати за отримані гранти
14:18
ПЦУ спростувала міф про те, що жінкам неможна перебувати у церква в брюках і з непокритою головою
12:59
Щільність застосування дронів на бахмутському напрямку небачена раніше — військовий
10:55
Шабунін: Офіс Генпрокурора закрив понад 1,2 тис. проваджень щодо бізнесу, проте лише 2 з них належать БЕБ, яке "стриже" підприємців
09:02
Офіс генпрокурора після аудиту закрив кожну п'яту справу проти бізнесу, найбільше "туфти" плодить ДБР "імені Татарова"
08:27
Українські чоловіки 18-60 років не зможуть отримати паспорти за кордоном – постанова КМУ

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]