И.Акимова: Ежегодно на Украине около 18 млрд долларов США выплачиваются в качестве «теневых» зарплат в конвертах

|
Версия для печатиВерсия для печати

Об этом заявила первый заместитель главы администрации президента Украины Ирина Акимова в рамках съезда Федерации работодателей Украины.

«Ежегодно порядка 145 млрд гривен выводится в теневой сектор по выплате зарплат. И на это есть как объективные, так и субъективные причины. 120 тыс работающих получают зарплату на уровне минимальной, но это — представители руководящего звена предприятий. Это говорит о том, что проблема выведения заработных плат из тени не решена до сих пор», — сказала она.

Тем не менее, Акимова считает, что в 2011 году руководству Украины удалось добиться позитивных сдвигов в экономике страны, сообщает «Новый Регион».

«Темпы экономического роста превышают сейчас 5%, деловая активность восстановлена во всех секторах. Заработные платы у нас выросли на 8% минимум. И это не шутки. Инфляционные процессы продолжаются, но мы надеемся, что инфляция по итогам года будет иметь однозначный показатель... Восстанавливается приток инвестиций», — утверждает Акимова.

«Аргумент»


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Новини

13:47
Нацполіція ще й попіарилась на дикунському "затриманні" солдата Рябчука, який здався сам і був у цей момент без зброї (ВІДЕО)
12:57
Нацгвардієць розстріляв 10 людей у Дніпрі і сам здався владі, поліція збрехала про свою успішність
11:19
Півмільйона українців можуть стати лудоманами вже у найближчі роки
10:36
«З кожним новим шоком ми стаємо сильнішими» - НБУ про ситуацію на валютному ринку
09:32
Сестрі "сусідки" Зеленського Рада може збільшити зарплату в 10 разів
08:48
Франція опублікувала комюніке за підсумками переговорів радників "нормандської четвірки"
20:00
Наступними днями в Україні потрохи сніжитиме, уночі до -14° (МАПА)
19:11
Посол США привіз до МЗС РФ відповідь Штатів та НАТО на ультиматум Росії
18:41
У першу добу роботи 4 поліцейські "фантоми" піймали 990 порушників швидкості
17:45
Венедіктова розповіла, яким страшним та невловимим ворогом України є Ахметов

Важливо

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]