Илон Маск показал корабль, на котором астронавтов будут доставлять на МКС

|
Версия для печатиВерсия для печати

Основатель SpaceX Илон Маск показал окончательный дизайн пилотируемого корабля Crew Dragon, предназначенного для доставки экипажей на Международную космическую станцию ​​(МКС).

Фото Crew Dragon он опубликовал в своем Тwitter.

«Корабль Crew Dragon в безеховой камере для тестирования на предмет воздействия электромагнитных помех перед отправлением в вакуумную камеру NASA», — написал Маск под фото в микроблоге.

Переглянути зображення у Твіттері
 
SpaceX Crew Dragon ship in anechoic chamber for EMI testing before being sent to @NASA Plum Brook vacuum chamber
 
Ожидается, что после завершения основных тестов в SpaceX корабль Crew Dragon в августе будет направлен на космодром на мысе Канаверал для дальнейших испытаний.

Ранее в SpaceX заявляли, что разрабатываемый с 2013 года Crew Dragon планируют в 2024 году использовать для отправки экспедиции на Марс. Как предполагается, корабль сможет принять на борт до семи членов экипажа или четырех человек и груз. В SpaceX планируют, что Crew Dragon удастся возвращать на Землю и использовать повторно.

Окончательный дизайн пилотируемого корабля Crew Dragon. Фото: twitter.com/elonmusk

В тему:
 
 

Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]