Кабмін запропонував Раді підвищити штрафи за дикунство - спалювання стерні та листя

|
Версия для печатиВерсия для печати

Кабінет Міністрів на засіданні в середу підтримав законопроєкт, який у кілька разів підвищує штрафи за спалювання стерні або листя.

Про це йдеться на сайті Міністерства юстиції.

"Випалювання рослинності і її залишків залишається однією з найбільш актуальних екологічних проблем для навколишнього середовища і здоров'я людини. Спалювання сухостою забруднює повітря, а розведені навмання багаття призводять до неконтрольованих масштабних пожеж і значних збитків. У зв'язку з цим ми ініціювали питання про розроблення законопроєкту про посилення адміністративної відповідальності за самовільне випалювання рослинності", - заявив міністр Денис Малюська.

Відповідальність за самовільне випалювання рослинності або її залишків в Україні прописано в ст. 77-1 Кодексу про адміністративні правопорушення.

Зараз розмір штрафу становить 170-340 гривень (10-20 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян), а міністерство пропонує підвищити його до 850-6120 гривень (50-360 мінімумів). За спалювання трави на території об'єктів природно-заповідного фонду буде передбачено штраф до 17 000 гривень (1000 мінімумів).

Для посадових осіб штрафи будуть ще вищими.

Крім того, законопроєкт надає право адміністративним комісіям при виконавчих органах міських, сільських, селищних рад розглядати справи про адміністративні правопорушення, передбачені, зокрема, статтею 77-1 КУпАП. При цьому посадові особи, уповноважені виконавчими комітетами сільських, селищних, міських рад наділяються повноваженнями щодо складання протоколів про адміністративні правопорушення за самовільне випалювання рослинності.

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]