Кабмін затвердив стратегію відродження авіабудування на понад 100 млрд грн

|
Версия для печатиВерсия для печати

Кабінет Міністрів затвердив стратегію відродження вітчизняного авіабудування до 2022 року, передбачивши на ці цілі більше 100 млрд. грн.

Відповідне рішення уряд прийняв на засіданні в четвер, передають Українські Новини.

Відповідно до пояснювальної записки, проект документа спрямовано на створення передумов для нормативно-правового, фінансово-економічного, матеріально-технічного забезпечення процесу створення на базі підприємств авіаційної промисловості конкурентоспроможного, інтегрованого у світову авіаційну промисловість цілісного авіаційного комплексу, здатного задовольнити потреби держави в сучасній авіаційній техніці, а також забезпечити її експорт на зовнішні ринки.

Прогнозний обсяг фінансування зазначеної стратегії становить 23,14 млрд гривень щорічно (у тому числі 6,97 млрд гривень із державного бюджету).

У січні Президент Петро Порошенко схвалив закон, що передбачає звільнення від мита ввезення літаків в Україну до 1 січня 2023 року.

У грудні 2016 року Рада продовжила звільнення від податку на додану вартість операцій з ввезення в Україну товарів, що використовуються для потреб літакобудівної галузі, до 2025 року.

«Аргумент»


В тему:

 

 


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com