Керівник "Укравтодору" анонсував мегапроєкти на 2021 рік

|
Версия для печатиВерсия для печати

Виступаючи на Всеукраїнському форумі "Україна 30", голова Укравтодору Олександр Кубраков повідомив, що у 2020 році вдалося на 19% знизити вартість ремонту доріг для бюджету України та наростити його масштаби.

Так, минулого року було відремонтовано 4000 км доріг або 17% всіх доріг національного значення, а план на 2021-ий - 4500 км.

"Думаю, в квітні ми скорегуємо свої плани і зробимо більше - не 4500, як ми анонсували, а більше на 2000. Вже готова проєктна документація, нам лише потрібно розібратися з джерелами фінансування. І якщо ми зробимо ці 4500 км, то разом з попереднім роком це буде 37% мережі доріг. І це вже помітно і відчутно", - сказав Кубраков.

Він підкреслив, що розвиток доріг вже має істотний вплив на економіку України, зокрема почав розвиватися туризм.

"Гірські курорти вже відчули позитивну динаміку. Але коли говорять, що це наші люди поїхали на західні курорти, бо закриті інші країни, то це не так, адже в минулому році в Буковелі 60% туристів були іноземцями - зі Східної Європи", - сказав він.

Також масштабний ремонт доріг позитивно вплинув і на бізнес логістичних компаній, і на діяльність Укрпошти, оскільки швидкість руху автотранспорту зросла, а витрати на ремонт і паливо - скоротилися.

Кубраков підкреслив, що з урахуванням результатів 2020 року та планів на 2021 рік обсяги ремонту доріг перевищать обсяги попередніх 10 років.

Також Кубраков офіційно заявив, що в цьому році стартує ряд так званих "мегапроєктів", а саме буде завершено проєктування двох ділянок Київської окружної дороги і відразу ж почнеться їх будівництво.

"Розпочнеться ремонт траси М-30, яка з'єднає схід і захід країни. Буде побудований новий пункт контролю між Україною і Польщею разом з будівництвом нової дороги до нього", - повідомив голова Укравтодору.

І за планом на 2021 рік аналогічний контрольний пункт буде побудований на кордоні з Молдовою, при цьому на маршрут Київ - Кишинів вже оголошені тендерні процедури.

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com