Керівництво ЄС намагатиметься «захистити інтереси Євросоюзу» після введення санкцій США проти РФ

|
Версия для печатиВерсия для печати

Глава Єврокомісії Жан-Клод Юнкер закликав терміново обговорити відповідь Євросоюзу на прийняття нових санкцій Вашингтона проти Росії, які можуть зачепити європейські інтереси.

Про це повідомляє The Financial Times з посиланням на документ, підготовлений до засідання Єврокомісії, пишуть Грани.ru.

У записці Юнкера наведені різні варіанти можливої ​​реакції ЄС на введення нових антиросійських санкцій. Зокрема, пропонується вимагати у президента Дональда Трампа "публічного або письмового запевнення" в тому, що обмеження не торкнуться інтересів Євросоюзу і не будуть суперечити їм.

Крім того, йдеться в записці, Євросоюз може визнати недійсними на своїй території ті санкції США, які суперечать політиці або інтересам країн ЄС, наприклад, щодо російських енергетичних компаній, що мають спільні проекти з країнами Євросоюзу. Під загрозою обмежень можуть виявитися компанії, які беруть участь в будівництві нових газопроводів між Росією і Німеччиною в рамках проекту "Північний потік-2", або підприємства, що працюють в залізничному, фінансовому, судноплавному або гірничодобувному секторах. У такому випадку замість скасованих обмежень будуть вводитися якісь "відповідні заходи, які відповідають вимогам СОТ".

У записці зазначається, що Брюссель "повинен бути готовий до дій в найближчі дні", якщо нові обмеження "будуть прийняті без урахування стурбованості ЄС". Засідання Єврокомісії відбудеться в середу, 25 липня, на другий день після розгляду Конгресом законопроекту про санкції.

У неділю прес-секретар Білого Дому Сара Сандерс заявила в ефірі телеканалу ABC News, що Трамп підтримає санкції проти Москви, оскільки його адміністрація займає "жорстку позицію щодо Росії".

У суботу перероблена версія законопроекту про нові санкції проти Росії і Ірану з'явилася на сайті Конгресу. Голосування в нижній палаті призначено на вівторок, 25 липня. Для прийняття законопроекту буде необхідно, щоб за нього проголосувало щонайменше дві третини депутатів.

Документ передбачає закріплення на законодавчому рівні колишніх розпоряджень адміністрації США про санкції. Крім того, він вводить санкції проти Росії за втручання в американську президентську кампанію минулого року. Також законопроект зобов'язує президента США погоджувати з Конгресом будь пом'якшення санкцій.

Початковий варіант документа був прийнятий Сенатом 14 червня. На його підтримку виступили 97 членів верхньої палати; проти - тільки республіканці Майк Лі і Ренд Пол.

Після цього проект закону передали в Палату представників, проте 19 червня, туди внесено голосування відклали і відправили документ на розгляд в комітет у закордонних справах. Повторно в нижню палату законопроект внесли 12 липня.

 «Аргумент»


В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]