Хакери-вимагачі у США «вибили» майже $ 600 мільйонів за пів року

|
Версия для печатиВерсия для печати

За першу половину 2021 року загальна сума виплат хакерам, котрі вимагають гроші за допомогою вірусів, досягла 590 мільйонів доларів.

Про це йдеться у відповідному звіті міністерства фінансів США, оприлюдненому цієї п’ятниці.

Варто наголосити, що це на 42% більше, ніж за весь 2020 рік (416 мільйонів доларів).

У звіті підкреслюється, що програми-вимагачі та кібератака «становлять безпосередню загрозу американській економіці», а їх жертвами стать великі та малі підприємства по всій країні.

Варто звернути увагу, що 13-14 жовтня у Вашингтоні проходила конференція з боротьби проти хакерів-шахраїв за участі представників близько 30 держав. Було обговорено в тому числі й роль криптовалют у відмиванні коштів, які хакери-вимагачі отримують у якості викупу. Цікаво, що РФ на цю конференцію не запросили.

Як передавав Укрінформ, хакерська атака, проведена в 2020 році з території Росії з використанням ПЗ SolarWinds та Microsoft, дозволила зловмисникам отримати доступ до розслідувань контррозвідки США проти РФ, а також до інших файлів з чутливою інформацією.

Нові повідомлення з’явилися після того, як у американському уряді стверджували, що російські хакери отримали лише доступ до несекретної мережі дев’яти федеральних установ. Крім того, було відомо, що зловмисники викрали цифрові сертифікати для доступу до ліцензованого Microsoft Office 365, яке використовується як в урядових, так і недержавних установах США.

Зазначається, що хакерська атака із використанням програмного забезпечення Solar Winds була однією з наймасштабніших, яку минулого року провели російські хакери.

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]