Холодницький заявив, що публічно готовий обговорити «злиті САП справи»

|
Версия для печатиВерсия для печати

Керівник Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницький заявив, що він готовий до публічного обговорення списку кримінальних справ, які, на думку активістів "Центру протидії корупції "були злиті" прокурорами, яких він очолює.

Про це Холодницький повідомив в коментарі виданню Укрінформ.

"Ми всі ті їх "злиті" справи готові публічно обговорити. І не я, а кожен процесуальний керівник, який таким є в кожному цьому провадженні", - сказав він.

За словами Холодницького, САП вже проводить консультації з приводу розслідування певних кримінальних справ з громадськими активістами, серед яких представники Реанімаційного пакету реформ, Transparency International Ukraine. В таких зустрічах також брали участь і представники Центру протидії корупції.

"Таке обговорення вже триває з ініціативи активістів. До нас на початку жовтня звернулася член громадської ради контролю НАБУ Злата Симоненко і активіст Володимир Петраковский з питанням обговорення справ, які, на їхню думку, гальмувалися. Ми попросили надати список цих справ і вже двічі збиралися для обговорення", - зазначив керівник САП.

Він повідомив також, що наступна зустріч прокурорів САП з громадськими активістами запланована на 22 листопада.

"Ми і надалі готові до активного обговорення і не ховаємося від проблем, але паплюжити себе також не дамо", - заявив Холодницький.

До слова, ЦПК у четвер презентував сайт з назвою "Реєстр злитих справ", на якому опублікував ряд кримінальних справ САП, які, як вважають активісти, були неправомірно закриті.

У ЦПК переконані, що створення такого реєстру допоможе привернути увагу суспільства до неправомірно закритих кримінальних виробництвам, а також убезпечити від закриття інші справи. В цілому активісти привели 13 справ щодо топ-корупціонерів, в яких, на їхню думку, дії прокурорів САП завадили слідству.


В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com