Київ приєднався до ініціативи ЮНІСЕФ по відзначенню Всесвітнього дня дитини

|
Версия для печатиВерсия для печати

Столиця України приєдналася до Всесвітнього дня дитини, який щороку відзначається країнами ООН - 20 листопада у день прийняття Конвенції про права дитини. Підлітки та молодь з усієї України створюють Національний маніфест проти насильства за участі відомих блогерів та лідерів думок.

Про це повідомляє UNICEF Ukraine у Фейсбук.

Цього року визначні архітектурні пам’ятки – Емпайр-стейт-білдінг у Нью Йорку, Оперний театр у Сіднеї, Акрополь в Афінах, давнє місто Петра у Йорданії, Галатська вежа та мости через Босфор у Турції – будуть підсвічені у колір Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ). У деяких країнах діти на один день «захоплять» парламенти та державні органи: у Чорногорії, Перу, Ірландії та Європарламенті у Брюсселі.

У Києві блакитним підсвітять будівлі в центрі міста: торгові центри Гулівер, Оушен Плаза та ЦУМ транслюватимуть ролики ЮНІСЕФ про права дитини.

Тему захисту прав дітей та молоді також обговорювали на Молодіжному хакатоні ЮНІСЕФ (UNICEF Youth Hackathon). Понад 50 школярів приїхали до Києва з усіх куточків України, щоб скласти Національний маніфест проти насильства у щоденному житті кожної дитини.

За даними проекту UReport, більше 40% опитаних підлітків в Україні відчувають занепокоєння щодо насильства у шкільному середовищі. За результатами дослідження ЮНІСЕФ, у 2017 році жертвами булінгу стали 24% дітей. 40% постраждалих дітей нікому про це не розповідали.

Під час події підлітки сформували свої пропозиції та ідеї про те, як попередити 10 найпоширеніших ситуацій, де трапляється насильство щодо них та їхніх ровесників: булінг у школі, кібер-булінг, конфлікти із вчителями, тиск із боку батьків, маніпуляції друзів, фізичне насильство серед однолітків, психологічне насильство, цькування на основі зовнішності та відмінностей.

З дітьми працювали ментори – відомі українці та професіонали, задачею яких було допомогти найбільш ефективно донести голос дітей до всієї України. Зокрема, менторами дітей стали телеведучий та блогер Олександр Педан, телеведучий і автор проекту «Зе Интервьюер» Анатолій Анатоліч, лідер гурту «Антитіла» Тарас Тополя, відомий блогер Женя Білозеров, експерти ЮНІСЕФ.

«Ідея Всесвітнього дня дітей – у тому, щоб надати дітям «гучномовець» для їхніх ідей та думок. Діти будуть найкращими захисниками самих себе, якщо ми дамо їм можливість говорити та почуємо їх. Протягом останніх місяців ЮНІСЕФ провів дискусії серед молоді, як подолати прояви насильства у їхніх школах. Найактивніші учасники цих дискусій приїхали сьогодні подію у Києві», - підкреслив Джама Гулейд, в.о. Голови Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні.

Текст та відео Національного маніфесту української молоді буде поширено серед органів влади, а також передано до штаб-квартири ЮНІСЕФ у Нью-Йорку, аби він став частиною Глобального маніфесту проти насильства.
ЮНІСЕФ починає збір підписів на підтримку глобальної петиції до лідерів світу взяти на себе зобов'язання захищати права кожної дитини сьогодні і в майбутньому, щоб кожна дитина мала змогу вчитись, була в безпеці та могла реалізувати свій потенціал.


 


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]