Кличко обговорив з представниками IKEA перспективи виходу компанії на український ринок

|
Версия для печатиВерсия для печати

 Мер Києва Віталій Кличко та Владіслав Лаліч (Vladislav Lalic), Менеджер з розвитку бізнесу IKEA Південно-Східна Європа обговорили перспективи реалізації намірів IKEA вийти на український ринок. Про це повідомляє сайт політика.

Під час зустрічі мер Києва наголосив, що столиця зацікавлена в успішній роботі ІКЕА, оскільки компанія пропонує доступну продукцію для українців. “Київ – лідер перетворень в Україні. І тому, ми зацікавлені, щоб саме, в першу чергу, в столицю України приходили найвідоміші світові компанії. Щоб вони успішно працювали тут, надавали якісний сервіс, реалізовували доступну продукцію. Це важливо і для споживачів, і для економічного розвитку нашого міста”, - зазначив Віталій Кличко.

За словами Кличка, для бізнесу вкрай важлива стабільність і передбачуваність економічної політики. І тому, додав він, столична влада запровадила відкритість та прозорість у своїй роботі, щоб інвестори та іноземні компанії були зацікавлені виходити на ринок Києва. Зокрема, наголосив мер, йдеться про подальше усунення адміністративних бар'єрів, бюрократії та спрощення ведення бізнесу.

Віталій Кличко зауважив, що українці вже оцінили товари, що пропонує IKEA, та через відсутність компанії на ринку України, змушені користуватися послугами посередників, які доставляють продукцію до нашої країни. “Українці дуже чекають появи IKEA на нашому ринку”, - сказав мер Києва.

Кличко висловив сподівання, що сторонам в короткі терміни вдасться досягти необхідних домовленостей і вже згодом кияни матимуть змогу купувати якісні та доступні товари для дому IKEA.

У свою чергу Владіслав Лаліч наголосив, що на даний момент IKEA вивчає варіанти найсприятливішої бізнес-моделі, яка б дозволила компанії реалізувати плани у Києві вже протягом одного-двох років. Він додав, що рішення про подальші кроки буде ухвалене з урахуванням результатів дослідження ринку та уподобань українських споживачів.

IKEA Південно-Східна Європа також реалізовує стратегію роздрібного бізнесу IKEA в Хорватії, Сербії, Румунії та Словенії. IKEA Південно-Східна Європа є частиною IKEA Group (Ingka Holding B.V.), найбільшого франчайзі IKEA у світі.

 


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com