Кого українці хочуть бачити в політиці (ДОСЛІДЖЕННЯ)

|
Версия для печатиВерсия для печати

 Більшість українців вважає, що Україні потрібні нові політичні лідери.

Це засвідчили результати дослідження Фонду "Демократичні ініціативи імені Ілька Кучеріва" та соціологічної служби Центру Разумкова, презентованого під час круглого столу в Укрінформі.

Згідно з дослідженням, вбачають потребу в нових лідерах 62,1% опитаних, 26,9% вважають, що на сьогодні цілком достатньо тих, що вже є, 11% - не змогли відповісти.

Водночас 33,5% опитаних вважають, що такі нові лідери можуть з'явитися з нових політичних сил, 29,7% - з уже існуючих партій, в яких ці нові обличчя були не на перших ролях, 28,1% - з організацій громадянського суспільства, 25,8% українців вважають, що вони можуть з'явитися з кола вчителів, науковців тощо.

Окрім того, 16,8% бачать нових лідерів серед учасників АТО на Донбасі, 15,3% - серед волонтерів, 9,2% - з малого та середнього бізнесу тощо.

Також 75,1% опитаних позитивно ставляться до того, що окремі громадські активісти стають політиками, бо вважають, що таким чином може відбутися якісне оновлення політики, а також через те, що таким чином можна реально впливати на ситуацію в країні.

Негативно ж до цього ставляться 26,2%, пояснюючи це тим, що, на їх думку, громадською діяльністю можна принести більше користі суспільству, а також тим, що без потужних фінансів і корупційних зв'язків вони не можуть стати впливовими політиками.

Загальнонаціональне опитування населення України було проведене з 19 по 25 травня Фондом "Демократичні ініціативи" імені Ілька Кучеріва спільно з соціологічною службою Центру Разумкова. Усього було опитано 2019 респондентів за вибіркою, яка репрезентує доросле населення України (за винятком окупованих територій Криму та окремих територій у Донецькій та Луганській областях). Похибка вибірки не перевищує 2,3%.

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]