Колеги зі "Слуги народу" підозрюють Скороход у лобізмі інтересів "Газпрому"

|
Версия для печатиВерсия для печати

Фракція "Слуги народу" запідозрила свою депутатку Ганну Скороход у лобізмі інтересів "Газпрому".

Про це на брифінгу в кулуарах парламенту розповіли лідер фракції Давид Арахамія і голова енергетичного комітету Верховної Ради Андрій Герус.

За їхніми словами, ті самі відхилені поправки до законопроєкту №2239-1 про анбандлінг газотранспортної системи, через які Скороход плакала в залі парламенту, були на руку Росії.

"Нафтогаз" зараз у складній дискусії з "Газпромом", і якщо ми не будемо відповідати європейським правилам, "Газпром" використає цю формальну зачіпку, щоб не продовжувати транзит газу через Україну. І коли вона своїми правками фактично допомагала "Газпрому" в цій історії, це вже почало викликати деякі питання", - сказав Герус.

"Людина на засіданні фракції піднімає руку, каже: ми підтримуємо, а потім приходить на комітет і намагається внести стоп'ятсот правок, які на 97% збігаються з іншими опозиційними силами, які теж, можливо, працюють в інтересах "Газпрому", - додав зі свого боку Арахамія.

Раніше, на пленарному засіданні Верховної Ради 14 листопада депутатка від "Слуги народу" Ганна Скороход заявила, що її цивільного чоловіка, колишнього власника російського банку "Пушкіно", затримали задля помсти за відмову голосувати разом із фракцією.

Давид Арахамія у відповідь заявив, що Скороход ніхто не переслідує, і пообіцяв винести питання про її виключення з фракції.

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com