Колишнього голову МЗС Німеччини працевлаштують росіяни, — ЗМІ


Зіґмар Ґабріель, колишній очільник МЗС ФРН прямує слідами свого наставника з СПД Герхарда Шредера, найвідомішого лобіста Кремля
Ще у березні Зігмар Габріель очолював німецьку дипломатію. Тепер він чітко прямує слідами свого наставника з СПД Герхарда Шредера, найвідомішого лобіста Кремля, пише Польське Радіо.
Якщо підтвердиться, що Габріель приєднавася до фірми, яка має зв’язки з росіянами, тоді, як комендує у виданні «Rzeczpospolitа» депутат опозиційної партії «Зелених», знавець східної політики Мануель Саррацін, це означало б, що Зігмар Габріель має надію скористатися досвідом Шредера та отримати вигоду від політичної близькості з Кремлем.
Австрійські та німецькі ЗМІ відстежили Зігмара Габріеля у списку акціонерів нової консалтингової компанії. Є там також ще кілька впливових соціал-демократичних політиків з обох країн, Австрії та Німеччини.
Серед них - Хайно Візе - політик німецького СПД, а раніше член Бундестагу, - який з 2016 року був почесним консулом Російської Федерації в Ганновері. Він, подібно як і Шредер, лобіст Кремля, лише менш відомий.
Консалтингова фірма пана Візе ввела до туроператора TUI російського олігарха Алєксєя Мордашова. Мордашов, у свою чергу, є власником металургійної компанії «Сєвєрсталь», і він - один з кількадесяти олігархів Путіна, які в січні потрапили у «чорний список» американського Міністерства фінансів.
Зігмар Габріель відійшов з кабінету Анґели Меркель 14 березня поточного року. Раніше майже вісім років він був керівником СДП. Габріель почав свою кар’єру завдяки підтримці Герхарда Шредера.
«Габріель – це фактично другий Шредер (..) Коли ми вказували, що він працює на благо інтересів Росії, у час коли був німецьким міністром закордонних справ, майже ніхто нам не вірив» - коментує справу голова чеського аналітичного центру, який відстежує російських лобістів в Європейському Союзі Якуб Янда.
Ще коли був міністром, у 2017 році, Габріель пропонував відмовитися від санкцій проти Росії, не чекаючи, аж Москва виконає мінські домовленості. За його словами, достатньо було б, щоб Росія погодилася на перемир'я та вивела важку військову техніку зі східної України. ( Проти цього виступив тоді генсек НАТО Єнс Столтенберґ).
Відразу ж після своєї відставки з посади голови МЗС, Габріель відкрито критикував західну політику щодо Москви. Під час отруєння Сєргєя Скріпаля та війни в Сирії він висловлювася, використовуючи аргументи Москви.
Він показав, що, якби надалі був в уряді, німецька політика щодо Росії була б іншою - напилала консервативна щоденна газета «Die Welt».
В тему:
Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.
Последние новости
- 08:45
- "Липецька фабрика" Зеленського у Росії буде приймати команди з ОРДЛО
- 20:01
- Морози в Україні потроху слабшатимуть (МАПА)
- 19:31
- Бизнес на крови: активисты под посольством Литвы провели акцию против работы супермаркетов Новус в Крыму
- 19:03
- Google оцифрував вже 16 національних природних парків України
- 18:47
- ЦПК змусив Офіс генпрокурора відкрити справи проти покидька Дубінського
- 18:11
- Президент доручив звітувати про звільнення мінімум як 354 голів скорочених РДА
- 17:08
- Чиновнику дали 9,5 років в’язниці за хабар у пів мільйона
- 16:05
- "Червоні" дипломи в Україні більше не видаватимуть
- 15:13
- Водохреще святкують християни східного обряду
- 15:09
- Хроніка ООС на 19 січня: втрат серед Об’єднаних сил немає
Важно
Как эффективно контролировать местную власть
Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.