Комітет виборців фіксує масові порушення дня тиші

|
Версия для печатиВерсия для печати

Спостерігачі Комітету виборців України повідомляють про масові факти порушень чинного законодавства у день тиші.

Про це КВУ повідомляє у Facebook.

 Спостерігачі Комітету виборців повідомляють про масові факти порушень чинного законодавства у день тиші. Зокрема, попри законодавчу заборону, 20 липня в округах все ще розміщено агітаційні матеріали політичних партій і кандидатів. Також впродовж останніх днів було розміщено нові білборди, які не мають вихідних даних, але при цьому виконані в стилістиці окремих кандидатів та партій.

Спостерігачі КВУ повідомили про незаконну агітацію в Закарпатській, Запорізькій, Херсонській, Кіровоградській, Донецькій, Одеській, Черкаській, Миколаївській, Чернігівській областях. Також реклама кандидатів і партій активно присутня в мережі Інтернет.

На Херсонщині в ОВО №186 біля траси Херсон-Каховка розміщено низку білбордів, виконаних в стилістиці політичної партії «Слуга Народу» і написом: «Зробимо їх ще раз! 21 липня».

Також в ОВО №186 розміщено білборди на білому фоні із написом: «За свого. Не втрать свою землю!». В ОВО №184 білборди із написом: «З турботою про людей! 21 липня. Обирай!». В ОВО №185 – білборди «#нашПАШ», що може відповідати ініціалам одного з кандидатів, а саме Павла Філіпчука, кандидата від «Опозиційної платформи За життя».

У Запорізькій області в ОВО №80 20 липня розміщено білборди із написом: «За рабочие места для молодежи. Владимир Кюрчев», «За сучасну медицину. Дмитро Нестеренко». На Чернігівщині (ОВО №210) спостерігачі КВУ зафіксували значну кількість агітаційних матеріалів досі розміщені на дошках оголошень і стовбах електроопор. У місті Кропивнцький (ОВО №99) 20 липня присутня агітація кандидата Олександра Дануци. У місті Слов’янськ розміщено зовнішню рекламу, виконану в стилістиці політичних партій «Опозиційна платформа За життя» і «Опозиційний блок». Окремі білборди виконано в радянській стилістиці.

В мережі Інтернет має місце реклама офіційного сайту кандидата в народні депутати України у ОВО №221 Володимира Петрова, а також сторінка з ознаками чорного PR проти кандидата в народні депутати по ОВО №96 Ярослава Москаленка. Також поширюється реклама звернення одного із лідерів партії «Патріот» Михайла Чурила і політичної партії «Опозиційний блок».

На Закарпатті в «день тиші» від імені одного з кандидатів розсилають агітаційні смс. Такі SMS отримали у суботу зранку, 20 липня, відразу двоє короткотермінові спостерігачі КВУ в Закарпатській області. SMS написані угорською мовою, і окрім порушення виборчого законодавства містить ознаки дезінформації та маніпуляції. SMS повідомлення підписане від імені Ласло Брензовича, лідера КМКС (Товариства угорської культури Закарпаття). Водночас у повідомленні закликається голосувати за 3-й номер у бюлетені мажоритарного округу №73, хоча під цим номером в бюлетені – кандидат-клон Ласло Брензовича.

«Аргумент»


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com