Кому вигідна замовна «справа Недзельського», і чому влада робить велику помилку, дозволяючи ГПУ та поліції фальсифікувати докази

|
Версия для печатиВерсия для печати

Останнім часом, на тлі гучних скандалів в правоохоронних органах (ганебні поліцейські  скандали в Кагарлику та Павлограді, міжвідомча гризня САП, ГПУ, ДБР, НАБУ, безсилля у розслідуванні гучних справ попередніх років (Гандзюк, Шеремет)) посилилась тенденція прикрити резонансними посадками недолугу роботу вітчизняних силовиків. При чому, як відзначають деякі експерти, таке бажання дати швидкий результат може зіграти проти як нового генпрокурора Ірини Венедиктової, так і проти самого Володимира Зеленського. Президенту, навіть в його власній партії, закидають неспроможність дореформувати силовий блок і змусити всі його ланки працювати чітко, сумлінно та у рамках закону.

Безсумнівно, справа Андрія Недзельського, яку нещодавно, через 10(!) років після закриття, дістали з архівів і намагаються швидко оформити у «перемогу», виступає одним з кричущих прикладів ручного управління і поліцейсько-прокурорського свавілля в Україні. А приховування матеріалів справи, вивезення цінних речей підозрюваного у рамках незаконного обшуку та системний тиск на його адвоката Ларису Криворучко – свідчить, що під прикриттям розслідування криється ще й банальна жага пограбувати чуже майно, як це, на жаль, все частіше відбувається в нашій державі. Щоправда, можливо ця справа – чиясь свідома, продумана диверсія проти іміджу «слуг народу» і Володимира Зеленського особисто, щоб перед місцевими виборами збурити суспільство та занизити рейтинги влади - тоді багато що стає зрозумілим.

Що відбувається насправді і чому силовики звинувачують у вбивстві людину, у якої було документально підтверджене залізне алібі - у розслідуванні журналістів всеукраїнського інформаційного агентства  «Главпост».


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com