Контрактник має отримувати не менше 20 тисяч гривень і надбавку - Хомчак

|
Версия для печатиВерсия для печати

Військовослужбовець за контрактом має отримувати не менше 20 тисяч окладу та окремо - надбавку за виконання бойових завдань у районі проведення операції Об'єднаних сил.

Про це в інтерв'ю “АрміяInform” заявив начальник Генштабу – Головнокомандувач ЗСУ Руслан Хомчак.

“Контрактник має отримувати не менше 20 тисяч гривень. Окремо — надбавка за виконання бойових завдань у районі ООС. Додам, що рівень грошового забезпечення не головний для молоді у виборі військової професії. Багатьох відштовхують від служби проблеми стосунків у військових колективах і неповне забезпечення соціальних прав, зокрема, на отримання власного житла”, - заявив Хомчак.

Відповідаючи на питання щодо проблем у колективах, він підкреслив, що у випадку, якщо солдат зі своїм запитом звертається не до командира, а до волонтерів чи представників громадських організацій, то це свідчить про те, що певні проблеми солдата знаходяться поза увагою командирів. Однак, за словами Хомчака, це не означає, що проблеми існують у всіх бригадах ЗС України.

Також важливим, на його думку, є питання умов проживання військових у пунктах постійної дислокації. “Після важких і небезпечних місяців на передовій люди заслуговують на повноцінний відпочинок. Повинен бути затверджений командиром графік відпусток, і кожен має знати та планувати, коли зможе відпочити з сім’єю”, - наголосив Хомчак, додавши, що солдат і офіцер мають право на відпочинок, навіть коли в країні війна.

Фото: armyinform.com.ua

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com