Кожен лікар зможе спілкуватись з МОЗ напряму через єдиний Інтернет-портал для медичних працівників

|
Версия для печатиВерсия для печати

Від роботи інформаційних служб обласних управлінь охорон здоров'я залежатиме якість та правильність сприйняття реформ в медицині. На цьому наголосив Міністр охорони здоров'я України Олександр Аніщенко під час зустрічі з представниками прес-служб обласних управлінь охорони здоров'я.

Зокрема, він розповів про зміни, що відбуваються в галузі медицини та хід реформування системи охорони здоров'я України, повідомили у міністерстві.

"Медицина - це галузь, яка стосується абсолютного кожного і будь-які, навіть незначні, зміни в ній, мають бути обґрунтовані та роз'яснені. - зазначив Олександр Аніщенко. - Тому до висвітлення змін, що відбуваються в сфері медицини слід підходити виважено і професійно".

Міністр охорони здоров'я України пояснив, що для досягнення успіху в реформуванні необхідно самим усвідомити необхідність змін, донести цю ідею до наших колег, переконати їх у необхідності та правильності обраного шляху і пояснити населенню цілі та завдання реформування.

Наголошуючи на значимості і важливості роботи інформаційних служб, Міністр підкреслив: "Доступно і змістовно роз'яснити медичним працівникам та населенню навіщо і яким чином відбуваються реформи в медицині - дуже складне завдання. Але, переконаний, вам це під силу".

На зустрічі з представниками прес-служб обласних управлінь охорони здоров'я було презентовано проект створення єдиного Інтернет-порталу для медичних працівників. На цьому порталі буде зібрана не лише вся необхідна інформація для внутрішнього користування, але й буде створений форум для обміну думками та інформацією. Проект порталу для медичних працівників розміщений на сайті МОЗ України.

«Аргумент»


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  [email protected]