Країни Балтії хочуть, щоб сили НАТО постійно перебували на їх території

|
Версия для печатиВерсия для печати

Литва, Латвія та Естонія хочуть на майбутньому саміті НАТО отримати гарантії постійного перебування сил Північноатлантичного альянсу у регіоні. Вчора у Клайпеді питання безпеки та взаємного співробітництва обговорили міністри оборони країн Балтії.

«Завдання країн Балтії – забезпечення тривалого перебування сил НАТО в регіоні», - сказав після зустрічі міністр оборони Литви Раймундас Каробліс. Очільник оборонного відомства визнав, що Альянс зробив багато від саміту у Варшаві, але Росія надалі демонструє свою військову силу в регіоні, передає Польське радіо.

«Наступним питанням є співробітництво у Європейському Союзі» - особливо у справі переміщення військ та питання військової Шенгенської зони. Нам потрібно спростити процедури та інфраструктуру так, аби сили НАТО могли швидко рухатися у регіоні під час вишколів або кризових ситуації», - сказав голова Міністерства оборони Литви.

Міністр оборони Латвії Раймондс Берґманіс зазначив, що зустріч у Клайпеді є доказом того, що країни Балтії співпрацюють між собою для гарантування безпеки та оборони у цілому Альянсі.

Саміт НАТО відбудеться у липні в Брюсселі. Країни східного флангу хочу зміцнити постанови самітів Альянсу, що відбулися у Ньюпорті та Варшаві.

 «Аргумент»


В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com