Кремль напередодні виборів тотально «зачищає» політичну верхівку Дагестану

|
Версия для печатиВерсия для печати

Після відсторонення і арештів керівництва Дагестану, продовжуються масові обшуки і виїмки документів, а також перевірка вхідної та вихідної кореспонденції майже у всіх міністерствах та інших владних структурах республіки. Замість особового складу на постах ДПС в Дагестані виставлені зведені групи поліції і Росгвардіі.

Про це в середу повідомляють російські ЗМІ, з посиланням на поінформовані джерела. Зокрема, відомо, що обшуки йдуть в міністерстві освіти, Міністерстві фінансів і в міністерстві охорони здоров'я республіки. Там працює команда прокурорів та інших силовиків з Москви.

Зокрема, за словами співрозмовників «Интерфакс», «виїмки документів в рамках розслідування кримінальної справи про розкрадання виділених регіону бюджетних коштів в останні дні проходять практично у всіх міністерствах і службах» республіки..

Обшуки, як пояснив «Інтерфаксу» один зі співрозмовників, проводяться в тому числі і в «правоохоронних структурах, включаючи міські та районні підрозділи». В ході цих слідчих заходів, як розповіло джерело агентства, був «повністю замінений особовий склад на постах дорожньо-патрульної служби». Замість нього на чергування, за даними співрозмовника, були виставлені зведені групи поліції і Росгвардіі, які також були відряджені в Дагестан з інших регіонів Росії.

Раніше, 7 лютого, стало відомо про те, що силовики прийшли з обшуками в будівлю головного управління Федеральної служби судових приставів Дагестану. За тиждень до цього там, як розповів РБК джерело в уряді республіки, пройшла перевірка за приписом прокурорської групи. 6 лютого о Генпрокуратурі повідомили про результати цього заходу. Згідно з ними, дагестанські судові пристави у своїй роботі робили «численні порушення федеральних законів, які спричинили за собою порушення прав громадян, а також охоронюваних законом інтересів суспільства і держави».

5 лютого в Дагестані почалася одна з наймасштабніших так званих антикорупційних операцій за всю історію республіки. В ході неї співробітники ФСБ провели обшуки в будинках і на робочих місцях тимчасового виконувача обов'язків прем'єр-міністра Дагестану Абдусамада Гамидова, двох його заступників - Шаміля Ісаєва і Раюдіна Юсуфова, а також колишнього міністра освіти республіки Шахабаса Шахова. Всі вони згодом були заарештовані «у справі про розкрадання коштів, виділених з бюджету республіки для реалізації соціальних програм на території регіону (за ч. 4 ст. 159 КК РФ - шахрайство). Інші джерела, близькі до керівництва регіону, після цього попередили про підготовку в Дагестані масовихарешти високопоставлених чиновників і керівників бюджетних установ.

Нагадаємо, на 18 березня призначені безальтернативні по суті вибори президента Росії, які в ЗМІ називають виборами Путіна.

«Аргумент»


 В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com