Литва створює протиповітряний щит від Росії

|
Версия для печатиВерсия для печати

Литва купує норвезькі зенітні ракетні системи з метою зміцнити протиповітряну оборону на східному фланзі НАТО.

Про це повідомляє Голос Америки, з посиланням на AFP.

Системи середньої дальності NASAMS, розроблені норвезькою компанією Kongsberg, стануть першим таким щитом для країн Балтії. Їх придбання коштуватиме 110 мільйонів євро.

Необхідність відповідної угоди викликана занепокоєнням через агресивну політику Росії

«Відомо, що у нас дотепер були прогалини в протиповітряній обороні. Це — нова сторінка в цій сфері», — повідомив пресі міністр оборони Литви Раймундас Каробліс, пише AFP.

Повною мірою система почне працювати через три роки.

Ряд експертів зазначає, що наразі балтійські країни не спроможні власними силами захиститись від Москви, щоб НАТО мало час на організацію рішучої відповіді агресору.

«Нова система — важливий елемент стримування, щоб жоден агресор не почувався комфортно», — додав Каробліс.

Цього року НАТО розмістило близько 1000 військових в країнах Балтії та Польщі, а США тимчасово надіслали батарею зенітних ракет Patriot до Литви під час навчань.

«Аргумент»


В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]