Лукашенко нервує: поки ви мене не вб'єте, інших виборів не буде

|
Версия для печатиВерсия для печати

В понеділок, 17 серпня, президент Александр Лукашенко прибув до працівників МЗКТ, щоб пояснити свою позицію з приводу подій в Білорусі після виборів.

Лукашенко намагався заспокоїти людей, але явно нервував, ставлячи сам собі питання і відповідаючи на них. Білоруські видання транслюють його виступ, який неодноразово переривався криками "Йди!", «Ганьба!».

Як повідомляє видання Белорусский партизан, і це були відібрані робочі, тому що до тих, хто стоїть біля прохідної, Лукашенко так і не вийшов. А це не тільки працівники МЗКТ, але також МАЗу і МТЗ.

Державні ЗМІ, зокрема агентство БЕЛТА, почали цитувати Лукашенка раніше, ніж він почав виступати, тому є сумніви, що він зміг вимовити всю раніше заготовлену промову саме перед робітниками, а не перед тими, кого зібрали в цеху для зустрічі з ним.

 
Спілкування з людьми на вулиці, судячи з відео, було таким:

- Ви говорите про несправедливі вибори і хочете провести справедливі?

- Так!

- Відповідаю вам на це питання. Ми провели вибори. Поки ви мене не вб'єте, інших виборів не буде.

Під час спілкування з робітниками в цехах Лукашенко висловився про заклики до страйків на підприємствах, передає прес-служба президента.

Йому доповіли, що в цілому заводи працюють.

- Я знаю, незважаючи на те, що деякі бродять. Ну, 150 на якомусь підприємстві, навіть 200 чоловік погоду не роблять, по-перше. По-друге, треба розуміти, що «поганий» президент тримав зайву чисельність, щоб людей не викидали на вулицю. Виходити потрібно з цього. Хто хоче працювати, хай працює. Не хочуть працювати, що ж, ми їх не змусимо, - сказав Лукашенко.

Після якого Лукашенко і стали кричати: "Йди!",він сильно розгубився і виглядав безпорадним.

 Але триматися за владу він буде до останнього і це очевидно по його ж заявам на МЗКТ, де він виправдав всі звірства силовиків і заявив, що ніяких нових виборів не буде.

Нагадаємо дев’яту добу в Білорусі вирують мітинги, які переросли в страйки. Після того, як люди піддали сумніву 80% голосів, відданих за Лукашенка.

«Аргумент»

 


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com