"Лупанути "Градами" по Києву? Так я про це теж говорю" - адвокат підозрюваної Кузьменко

|
Версия для печатиВерсия для печати

Захисник підозрюваної в закладанні вибухівки під авто журналіста Павла Шеремета Юлії Кузьменко Владислав Добош каже, що в словах його підзахисної, якими оперує слідство, "немає нічого злочинного".

Про це адвокат заявив у Печерському суді в коментарі журналістам

"Давайте прокоментуємо дійсно. А шо ж такого розказала Юлія Кузьменко?... Про те, шо лупанути треба "Градами" по Києву? Так я про це тоже говорю. Чому? Бо люди, які живуть у мирному місті, не кожен зрозуміє, як відчувають себе люди, на чиї будинки падають бомби. І шо, це говорить про те, що я хочу Київ знищити? Чи до моралі взиваю?.. Що такого злочинного там сказала? Нічого".

Адвокат також запевняє, що слідство "перекрутило" слова Кузьменко щодо волонтерки Марусі Звіробій. Адже, мовляв, говорилося про те, що нова влада шукає сакральну жертву і філософствувалося про те, як суспільство це сприймає. За словами Добоша, правоохоронці "втюхують побасєнки". Захисник додав, що також тримає вдома "тривожний чемоданчик" на випадок, "якщо заберуть в СІЗО, щоб дружину не напрягати", але це не означає, що він когось убив.

Наразі в засіданні суду щодо обрання запобіжного заходу Кузьменко – пауза. Справа в тому, що адвокат клопотав про заслуховування свідків, які б могли довести місцеперебування Кузьменко в день загибелі Шеремета. Суддя Сергій Вовк відмовив Добошу і той заявив відвід судді.

Тепер авторозподіл має визначити суддю, котрий розгляне клопотання про відвід Вовка.

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  [email protected]