Мільярдер Безос успішно злітав у космос (ВІДЕО)

|
Версия для печатиВерсия для печати

Компанія Blue Origin, заснована американським мільярдером Джеффом Безосом, у вівторок провела успішний запуск космічного корабля New Shepard із чотирма астронавтами-туристами на борту та здійснила повернення пілотованої капсули на парашуті.

Пряма трансляція відбувалася на офіційному YouTube-каналі компанії.

Старт відбувся о 08:12 ранку за місцевим часом і тривав трохи більше 10 хвилин. Ракетоносій приблизно за чотири хвилини вивів капсулу з астронавтами на траєкторію суборбітального польоту з максимальною висотою 107 кілометрів над рівнем моря. Після цього капсула відокремилася від ракети та приземлилася за допомогою парашутної системи в пустелі Техасу. Ракетоносій New Shepard здійснив автоматичну посадку на спеціальний майданчик.

На борту New Shepard перебував сам Джефф Безос, його брат Марк, 82-річна льотчиця Уоллі Фанк, а також 18-річний Олівер Деймен – випускник середньої школи з Нідерландів.

Фанк була у складі навчальної програми США 1960-х років «Жінки в космосі», допоки її не закрили під час холодної війни. Попри одні з кращих результатів підготовки, їй до цього так і не вдалося вийти в космос. У вівторок вона встановила рекорд найстаршої людини, яка полишила Землю. 

Оскільки в капсулі перебували два Безоси, Марк використовував не своє прізвище, а псевдонім DEMO – абрівеатуру від імен його чотирьох дітей – Дрю, Еллі, Міа і Оуен.

Планується, що наступні польоти Blue Origin відбуватимуться із шістьома туристами на борту.

Перед польотом астронавти пройшли дводенні тренування, у тому числі, симуляцію всього польоту на капсулі-тренажері. Сама капсула обладнана напівлежачими кріслами, які поглинають перевантаження, а також великими вікнами, звідки можна спостерігати за видами на межі земної атмосфери, де починається космос.

Як повідомляв Укрінформ, загалом, це другий комерційний політ з туристами на борту. Перший здійснила 11 липня компанія Virgin Galactic з мільярдером Річардом Бренсоном на борту.

У майбутньому очікується, що ринок космічного туризму стане висококонкурентним, й квитки коштуватимуть до 250 тисяч доларів США за одне місце на суборбітальних польотах.

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністерство оборони закликало громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях.

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]