Міністр Дубілет розповів про ключові завдання своєї роботи на посаді

|
Версия для печатиВерсия для печати

Співзасновник Монобанку і колишній директор ПриватБанку з інформаційних технологій розповів, що основним його завданням на посаді міністра Кабінету міністрів стане підвищення ефективності уряду.

Про це він розповів Громадському.

«По-перше, ефективна робота уряду. Моє завдання полягає в тому, щоб суттєво підвищити коефіцієнт корисної дії українського уряду, тому що зараз, на жаль, забагато людей марнують свою таланти, порпаючись у папірцях. Я бачу, що можна це робити набагато ефективніше, прозоріше», — розповів Дубілет.

Ще один напрямок, за словами міністра Кабінету міністрів, це запровадження держбордів та KPI (ключові показники ефективності) для урядовців.

«Ми хочемо зробити так, щоб абсолютно в усіх керівників усіх щаблів був держборд та KPI, і всі розуміли, хто наскільки гарно чи погано справляється зі своїми завданнями. До останнього часу те, наскільки ти добре чи погано виконував завдання полягало у кількості завдань, які ти виконав, а ми хочемо, щоб усі ці зводилися до зростання ВВП, індексу щастя та інших дійсно суттєвих речей», — пояснив Дубілет.

Дмитро Дубілет найбільше відомий як співзасновник онлайн-банку Monobank і як ІТ-директор ПриватБанку. Ступінь бакалавра здобув в Інституті міжнародних відносин КНУ ім. Т. Шевченка у 2006 році, крім того, 2011-го закінчив Лондонську бізнес-школу. З 2005 року керував компанією Fine Web (Київ), відтак працював менеджером проектів у компаніях Infosys (Індія) та MasterCard (Польща).

У 2010 році Дубілет став ІТ-директором ПриватБанку, згодом працював над розвитком порталу державних послуг iGov. Після націоналізації ПриватБанку в 2016-му заснував проект ІТ-послуг для банків FinTech Band і перший в Україні мобільний банк «Monobank», розвивав низку інших проектів у державному секторі та бізнесі.

Нагадаємо, в липні 2019 року Дмитра Дубілета призначили радником тимчасово виконуючого обов'язки глави Служби безпеки України Івана Баканова. За словами Дубілета, Україна не може нормально розвиватися через корупцію, а технології — найкращий спосіб боротьби з нею. 


В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Новини

12:01
Чому Польща так довго вирішує долю українських біженців
10:12
Президент України підписав указ, який закриває доступ військових до онлайн-казино - за це боровся сержант Павло Петриченко, який загинув у Донбасі
08:01
ГЕНШТАБ ЗСУ: ситуація на фронті і втрати ворога на 20 квітня
20:00
У суботу в Україні хмарно з проясненнями, дощі в центрі та на півдні
18:08
Смерть на колесах: чому китайські електромобілі становлять серйозну загрозу для нашої безпеки
17:04
"Після перемоги Революції Гідності": чому по Татарова, Портнова та інших зрадників з цієї кодли українці все одно прийдуть
16:58
Продаж картин Медведчука, які мають музейне значення, буде зупинений - АРМА
16:05
Генерал СБУ, покидьок Ілля Вітюк у 2014 році знімав Майдан з боку «Беркута» - Слідство.Інфо
15:33
Олександр Чупак: Чому держава не спроможна розв’язати демографічну проблему
13:18
Новини агентури ФСБ: нардеп Артем Дмитрук співпрацює зі священником УПЦ МП Чертиліним, якого підозрюють у держзраді, – Bihus.Info

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]