Мінфін завершив процес підготовки переходу на монетизацію пільг та субсидій

|
Версия для печатиВерсия для печати

ОСББ/ЖБК вже отримали на свої рахунки в банках 50% коштів субвенції на надання пільг і житлових субсидій населенню. Про це повідомила прес-служба Мінфіну.

 Відповідно до нового механізму монетизації субсидій, станом на 7 лютого 2018 р. Казначейством перераховано субвенцію на погашення кредиторської заборгованості, що утворилася на 1 січня 2018 року, згідно заповнених реєстрів та доручень Мінфіну на суму 9 043,1 млн.грн.

В тому числі на рахунки об’єднань співвласників багатоквартирних будинків / житлово-будівельні кооперативи (ОСББ / ЖБК) в банках перераховано 325,6 млн. гривень.

На даний час 50% коштів ОСББ / ЖБК вже отримали на свої рахунки в банках.

Решта ОСББ / ЖБК для отримання коштів мають активізувати свою роботу з територіальними Управліннями соціального захисту населення.

Крім того, Мінфін завершив процес підготовки системних змін до постанови КМУ від 04.03.2002 № 256, якими пропонується розрахунки за квартирну плату (утримання будинків і споруд та прибудинкових територій), управління багатоквартирним будинком, вивезення побутового сміття та рідких нечистот здійснювати безпосередньо на рахунки споживачів, які самостійно зможуть розраховуватися за комунальні послуги.

Новий проект Постанови КМУ уже розміщено на офіційному сайті Мінфіну для обговорення та отримання зауважень і пропозицій.

Додатково:

  • Постановою КМУ від 08.11.2017 № 951 внесено зміни до Порядку фінансування видатків місцевих бюджетів на здійснення заходів з виконання державних програм соціального захисту населення за рахунок субвенцій з державного бюджету, затвердженого постановою КМУ від 04.03.2002 № 256, якою запроваджено новий механізм фінансування субвенції та скасовано «клірингові розрахунки» (постанова КМУ від 01.11.2005 № 20 втратила чинність).

  • На виконання пункту 8-1 постанови КМУ від 04.03.2002 № 256, наказом Мінфіну від 04.01.2018 № 1 (зареєстровано в Мін’юсті від 16.01.2018 за № 64/31516), затверджено Порядок проведення органами Казначейства розрахунків, передбачених цим пунктом, та взаємодії учасників таких розрахунків, яким визначено механізм проведення розрахунків, форми звітності та порядок їх заповнення.

 


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com