Міномети «Молот» вибухали вже 12 разів за час експлуатації

|
Версия для печатиВерсия для печати

З моменту введення в експлуатацію міномету "Молот" у 2016 році відбулося 12 його підривів через позаштатне спрацювання.

Про це повідомив під час виступу на засіданні парламентського Комітету з питань нацбезпеки і оборони начальник Центрального науково-дослідного інституту озброєння та військової техніки Збройних сил Ігор Чепков, передає Укрінформ.

"Міномет "Молот" знаходиться в експлуатації з 2016 року. Якщо аналізувати всі випадки, які привели до втрат особового складу, то за весь час відбулося 12 підривів через позаштатне спрацювання міномета", - сказав він.

Посадовець уточнив, що з 12 підривів мінометів 8 відбулося унаслідок подвійного заряджання, а 4 - унаслідок передчасного спрацювання підривника. Один міномет був зруйнований унаслідок бойового зіткнення.

Нагадаємо, 6 липня на Рівненському військовому полігоні під час навчань вибухнув міномет "Молот", в результаті чого троє бійців-контрактників загинули, дев'ятеро отримали поранення, із них троє - тяжкі. Цих військовослужбовців вертольотом доправили до Львівського військового госпіталя.

Президент Петро Порошенко на час слідства щодо цього інциденту заборонив використання "Молотів" під час навчань.

 «Аргумент»


В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністерство оборони закликало громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях.

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]