Місія ОБСЄ посилила моніторинг на Закарпатті

|
Версия для печатиВерсия для печати

 Місія Організації зі співробітництва та безпеки в Європі справді посилила моніторинг в Ужгороді.

Це підтвердили кореспондентові Укрінформу в прес-службі Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ.

«У відповідності зі своїм мандатом і у відповідь на нещодавні події в Ужгороді і навколо нього, СММ ОБСЄ збільшила свій моніторинг в цьому районі», - повідомили в організації.

Там стверджують, що публічно повідомили про це і обіцяють розміщувати всі висновки на веб-сайті ОБСЄ.

Втім, про направлення окремої місії мова не йде. «СММ ОБСЄ продовжить стежити за ситуацією в Ужгороді перекриваючи патрулями з Івано-Франківська», - повідомили в прес-службі.

Як раніше передавав Укрінформ, глава МЗС Угорщини Петер Сіярто заявив, що генеральний секретар ОБСЄ і верховний комісар з прав людини позитивно відреагували на прохання надіслати моніторингову місію ОБСЄ у регіон у зв'язку з нападами на Товариство угорців Закарпаття, і направили для цього 12 спостерігачів ОБСЄ.

У той же час в Закарпатській обласній держадміністрації повідомили, що до них не надходило пропозицій про відкриття офісу місії ОБСЄ. А також уточнили, що найближчий офіс місії ОБСЄ знаходиться в Івано-Франківську.

7 березня Товариство угорців Закарпаття, на офіс якого було скоєно два напади, закликало розгорнути в області постійну місію ОБСЄ.

У той же час МЗС України сказало, що не бачить підстав для направлення спостерігачів в регіон.

Як повідомлялося, 6 березня двох підозрюваних у нападі на Товариство угорців в Ужгороді взяли під варту на 60 діб. Також до справи додали нову кваліфікацію злочину - теракт.

У ніч на 27 лютого в Ужгороді відбувся підпал офісу Товариства угорської культури Закарпаття. В результаті пожежі ніхто не постраждав.

Голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль заявляв, що за підпалом офісу Товариства угорської культури стоять російські спецслужби.

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін засудив спробу підпалу і назвав це провокацією.


 

В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Новини

14:10
росія в обхід санкцій вивозить через Вірменію золото на мільярди доларів
12:06
План стійкості після 1000 днів війни: чому це небезпечна брехня
10:01
"Велике н***я": сповнилося 10 місяців від рішення РНБО про захист бізнесу, а СБУ як бігала за хабарями, так і бігає, - нардеп Железняк
08:00
Ворог просунувся на Курщині, Донеччині та Харківщині - DeepState
20:29
Генерали повинні бути в окопах, - Зеленський про новації управлінні в ЗСУ
20:00
У неділю сніжитиме на заході та дощитиме на сході України
18:08
Марина Данилюк-Ярмолаєва: Нинішні "еліти" вважають громадян черню, якій можна не говорити правду
16:01
Епіфаній: Пам'ять про Голодомори має передати розуміння того, що варто очікувати від режиму Кремля
15:45
Пам'ятаймо про Голодомор! Загальнонаціональна хвилина мовчання
15:09
Удар Storm Shadow по штабу зс рф у Курській області: ліквідовано російського генерала Солодчука, 18 офіцерів рф та 500 солдатів КНДР, - Global Defense Corp

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністерство оборони закликало громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях.

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]