Міжнародний тендер Укроборонпрому, обіцяний Порошенком, буксує з 2017-го

|
Версия для печатиВерсия для печати

Тендер щодо аудиту ДК «Укроборонпром», який пообіцяв ініціювати президент Петро Порошенко, оголошено ще в 2017 році. З тих пір він «буксує».

Це випливає з аналізу повідомлень у системі «Прозорро», пишуть Наші гроші.

За даними «Прозорро», ще в листопаді 2017 року ДК «Укроборонпром» оголосив перший тендер щодо консультаційних послуг очікуваною вартістю 130,00 млн грн. Його вирішили провести за процедурою двохетапного конкурентного діалогу, яка застосовується, коли замовник не може визначити вид послуг і потребує провести переговори з учасниками.

Однак у грудні 2017 року тендер відмінили та оголосили наново з розподілом на три лоти:

78,00 млн грн. – послуги зі стратегічного, операційного, технологічного, огляду та діагностики (дью ділідженс) діяльності ДК «Укроборонпром» і підприємств, вдосконалення розробленої стратегії корпоративної та виробничої реструктуризації Концерну і підприємств, та супроводу практичного впровадження розроблених переможцем процедури закупівлі рекомендацій;
32,50 млн грн. – послуги із незалежного аудиту, згідно з міжнародними стандартами аудиту, консолідованої / зведеної фінансової звітності ДК «Укроборонпром» і підприємств за 2017 і 2018 роки, підготованої відповідно до національних положень (стандартів) бухгалтерського обліку, і надання рекомендацій щодо переходу на міжнародні стандарти фінансової звітності, у взаємозв’язку із впровадженням стратегії та реформуванням системи управління;
19,50 млн грн. – послуги з юридичного огляду та діагностики (дью ділідженс) діяльності ДК «Укроборонпром» і підприємств та супроводу практичного впровадження розроблених переможцем процедури закупівлі рекомендацій у взаємозв’язку із впровадженням стратегії та реформуванням системи управління.
У 2018 році тендерну документацію кілька разів змінювали, потім відмінили частину змін.

Остаточна версія обмежує послуги дью ділідженс: а) п’ятьма підприємствами з кожного з шістьох кластерів Концерну з найбільшою вартістю активів за 2017 рік або б) п’ятьма підприємствами з кожного з шістьох кластерів, які мали найбільші прибутки та/або збитки за 2017 та 2018 роки (усього тридцять підприємств).

Міжнародному фінансовому аудиту підлягають: а) Концерн, б) підприємства-учасники Концерну, в) акціонерні товариства в управлінні Концерну. Остаточний перелік визначать під час конкурентного діалогу.

Юридичне консультування зокрема передбачає аналіз договорів на предмет реальності, дійсності, законності та наявності ризиків оскарження, але це стосується лише найбільш суттєвих договорів або тих, які мають вирішальне значення для діяльності Концерну.

Послуги мають надати протягом півтора роки після підписання майбутніх договорів.

У грудні 2018 року було оприлюднено учасників майбутніх торгів, і відтоді тендер не рухався. У системі немає даних про оголошення другого етапу конкурентного діалогу.

За найдорожчий підряд щодо стратегічного консультування виявили бажання позмагатися чотири іноземні компанії: польська «Boston Consulting Group», ізраїльські «Baran International» та «ISDI», американські «Exiger» і «The Potomac Foundation».

Міжнародний фінансовий аудит хочуть провести чотири компанії: словенська «Grant Thornton Advisory d.o.o.» та українські ТОВ «Ернст енд Янг Аудиторські послуги», ТОВ «Грант Торнтон Легіс» і ТОВ «Бейкер Тіллі Україна».

Найменший підряд щодо юридичної діагностики та оцінки корпоративного управління зацікавив п’ятьох українських учасників: ТОВ «Ді Ел Ей Пайпер Україна», ТОВ «Дентонс Юроп», ТОВ «Ернст енд Янг», адвокатське об’єднання «Юридична фірма «Ілляшів і Партнери» та представництво «Бейкер і Макензі – Сі Ай Ес, Лімітед».


В тему:

 


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Новини

20:00
У п'ятницю в Україні короткочасні дощі, на півдні до +28°С
19:08
Міністр-кримінальник Сольський подав заяву про відставку
18:03
Автівки на потреби армії: який транспорт можуть забрати
16:24
Голову райсуду на Дніпропетровщині взяли на хабарі
16:15
Антитютюнові активісти заплуталися у власній бухгалтерії і не хочуть звітувати за отримані гранти
14:18
ПЦУ спростувала міф про те, що жінкам неможна перебувати у церква в брюках і з непокритою головою
12:59
Щільність застосування дронів на бахмутському напрямку небачена раніше — військовий
10:55
Шабунін: Офіс Генпрокурора закрив понад 1,2 тис. проваджень щодо бізнесу, проте лише 2 з них належать БЕБ, яке "стриже" підприємців
09:02
Офіс генпрокурора після аудиту закрив кожну п'яту справу проти бізнесу, найбільше "туфти" плодить ДБР "імені Татарова"
08:27
Українські чоловіки 18-60 років не зможуть отримати паспорти за кордоном – постанова КМУ

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]