Майже 60% трудових мігрантів з України їдуть до Польщі, 0,5% - до Росії

|
Версия для печатиВерсия для печати

Майже 60% трудових мігрантів з України їдуть у Польщу, лише 0,5% опитаних - до Росії.

Про це свідчать дані соціологічного дослідження «Соціальний профіль трудового мігранта з України», проведеного Центром соціальних досліджень Національного університету «Острозька академія» з ініціативи Foreign Personnel Service і Польсько-української господарчої палати у межах соціальної кампанії «Партнерство та працевлаштування», передає Польське радіо.

«Дослідження підтвердило, що Україна досі залишається країною-донором людських ресурсів для ринків праці ЄС, оскільки трудова міграція - все більш популярний серед українських громадян життєвий вибір і модель роботи», - зазначив Павло Кулага, голова Комітету з питань міграції та працевлаштування Польсько-української господарчої палати.

Майже 60% українських трудових мігрантів, які мають намір працювати за кордоном, найближчим часом планують знайти роботу в Польщі. Німеччину вибере 18%, а Чехії - щодесятий працівник. На користь Росії висловилися лише 0,5% опитаних. На вибір країни впливає головним чином географічне положення і рівень заробітної плати.

Згідно з результатами дослідження, головними причинами, що спонукають українців виїжджати на роботу за кордон, є низька заробітна плата (45%) і важка економічна ситуація в країні (32%).


В тему:

 


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com