"Марафон" Президента Зеленського побив світовий рекорд (ВІДЕО)

|
Версия для печатиВерсия для печати

Прес-марафон президента України Володимира Зеленсього - зустріч Зеленського із журналістами на фудмаркеті 10 жовтня - побив світовий рекорд і став найтривалішою "прес-конференцією" світового лідера, яка точиться уже понад 8 годин.

Зокрема, під час розмови президента із журналістами з'явився представник Національного реєстру рекордів, який повідомив, що "прес-конференція Зеленського "побила" світовий рекорд".

Представник реєстру рекордів Віталій Зорін: "Нічого не віщувало біди, до того як колеги-журналісти нас не попередили про те, що можливе світове досягнення. Ми дуже швидко провели експертизу... Уже зараз прес-конференція триває більше 8 годин і рекорд, не буду казати чий, перевищено як мінімум на 45 хвилин... І судячи з того, що я чув, вам ще доведеться годинок до дев’яти-десяти, напевно, працювати. Я розумію, як це складно. І бажаю вам триматися".

У відповідь президент подякував і заявив, що він "людина скромна" і не любить нагороди. Зорін вручив Зеленському нагороду. Прес-секретар Зеленського Юлія Мендель сказала, що для них це стало сюрпризом.

До цього найтривалішу прес-конференцію давав президента Білорусі Олександр Лукашенко, який у лютому 2017 року спілкувався з журналістами протягом 7 годин 21 хвилини.

Також тривалі прес-конференції полюбляє президент Росії Володимир Путін.

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com