Масові пожежі підривають імунітет людей, що небезпечно під час коронавірусу

|
Версия для печатиВерсия для печати

 Масові горіння трави впливають на здоров’я людей та стійкість їхнього імунітету, що особливо небезпечно у період поширення в країні коронавірусу.

Про це в етері hromadske розповів еколог Олексій Василюк.

Він зазначив, що ніщо живе не може виживати у вогні: будь-яка пожежа на природі призводить до смерті всього, що горіло.

«Наприклад, степова рослинність більш-менш непогано відновлюється, хоча далеко не вся, після вогню. А от коли згорає ліс, і на одному дубі… може мешкати до 4 тисяч різних видів живих організмів», — розповів еколог, додавши, що всі ці істоти згорають у вогні.

Василюк наголосив, що люди, які підпалюють траву, не розуміють, якої шкоди вони завдають природі. Також це шкодить і самим людям.

«Кожен, хто підпалює траву, підриває мій імунітет, а також всіх інших, а кожен, хто з цим не бореться, він просто безглуздо змирився з тим, що інші ставлять під серйозний ризик його здоров’я, а зараз і життя», — зазначив еколог, наголосивши, що це особливо небезпечно в умовах поширення коронавірусу.

Також він зазначив, що у всіх людей є алергія на дим: «Це одна з базових алергій, яка є у кожної людини. Чому люди чхають, і ніс чешеться, коли навколо палять багаття? Це перші прояви алергії».

За його словами, така алергія, як і будь-яка інша, впливає на імунітет людини.

Нагадаємо, Кабінет міністрів пропонує посилити відповідальність за спалювання сухої рослинності в Україні. Зокрема, пропонують підвищити штрафи з 85 грн до 6 тисяч грн.

За даними Держслужби з надзвичайних ситуацій, від початку 2020 року пожежі знищили майже 18 тисяч гектарів екосистем.

Зокрема, у Чорнобильській зоні відчуження досі не можуть загасити пожежу, яка виникла ще 4 квітня.

«Аргумент»


В тему:

 


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com