Менше 2% жителів Донбасу вважають «ДНР» І «ЛНР» державами

|
Версия для печатиВерсия для печати

Близько половини жителів України, а також близько половини жителів підконтрольної частини Донбасу вважають, що непідконтрольні території повинні повернутися під український суверенітет на «довоєнних умовах».

Про це свідчать результати опитування, проведеного організацією «Фонд демократичних ініціатив ім. І.Кучеріва», передають Новини Донбасу.

«Ще близько 20% громадян України і 28% жителів Донбасу бачать їх в складі України, але більш самостійними від центрального уряду. Слід акцентувати, що незалежність цих територій або приєднання їх до Росії не підтримують ні на Донбасі, ні в цілому в Україні», - говорять соціологи.

Також опитування показало, що на Донбасі тільки 1,7% хотіли бачити «ДНР» і «ЛНР» незалежними державами і ще 1,6% - в складі Росії.

У той же час жителі неокупованої частини Донбасу оцінюють неоднозначно перспективи повернення Донецька і Луганська.

«25% вірять в повернення протягом найближчих п'яти років, ще 25% - у віддаленій перспективі, а 17% взагалі вважають неможливим повернення ОРДЛО в Україну», - йдеться в результатах дослідження.

Загальнонаціональне дослідження проведено Фондом «Демократичні ініціативи» імені Ілька Кучеріва спільно з соціологічною службою Центру Разумкова з 19 по 25 грудня 2018 в усіх регіонах України за винятком Криму і непідконтрольних територій Донецької і Луганської областей. Опитано 2017 респондентів у віці від 18 років. Теоретична похибка вибірки не перевищує 2,3%.

«Аргумент»


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністерство оборони закликало громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях.

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]