Мешканців ОРДЛО окупанти зробили «піддослідними щурами»

|
Версия для печатиВерсия для печати

В окупованих районах Луганської області за минулі дні, 26 жовтня, 46 летальних випадків від COVID-19. Про це повідомила прес-служба самопроголошеного «міністерства охорони здоров'я ЛНР».

Варто зауважити, що з початку пандемії медики зареєстрували 2223 випадки смерті пацієнтів, у яких діагностовано коронавірус.

Високий рівень смертності в ОРДЛО пов'язаний з тим, що росіяни поставили не сертифікований препарат. Йдеться про те, що, на жаль, ця ситуація не піднімається догідним чином на Мінських переговорах та інших міжнародних майданчиках. Треба було наголосити, що незважаючи на так званий «гуманітарний характер» постачання вакцин з РФ на окуповані території, рівень смертності від ковиду там значно перевищує загальносвітовий.

Зараз, за ​​офіційною статистикою самопроголошеного «міністерства здравоохранения ЛНР», рівень смертності серед тих, хто заразився – близько 12%. Тоді як у світі цей показник у середньому 1,7% -2%.

Зазначимо: якщо станом на кінець липня на території т.зв. «ЛНР» було зареєстровано близько 6,5 тисячі хворих на ковід, померло 574, то на 25 жовтня там уже – 17,5 тис. хворих і близько 2,2 тисячі померлих. У липні зайшов т.зв. «гумконвой» з російською вакциною «Sputnik Light». За ідеєю, рівень смертності мав би знизитися, а він збільшився у кілька разів.

Такий високий рівень смертності насамперед пов'язаний із тим, що росіяни поставили до ОРДЛО не сертифікований препарат. Якщо «Sputnik V» не отримав погодження для використання від Європейського агентства з лікарняних виробів та Всесвітньої організації охорони здоров'я, то вакцина «Sputnik Light» не пройшла сертифікацію навіть на території РФ. Відповідні випробування мають закінчитися лише у грудні. Тоді як до ОРДЛО «Sputnik Light» завозили вже з лютого 2021 року.

Фактично окуповані території України використовуються країною-агресором як плацдарм для випробування несертифікованих вакцин. Використовується статус «сірих зон», де не діє ні українське, ні російське законодавство.

Є ще важливий момент, на якому українській владі слід акцентувати увагу під час відповідної інформаційної кампанії. Дані про вакцинування на території РФ вносяться до єдиного порталу державних та муніципальних послуг – для формування електронного сертифікату. Так от, у «ЛНР» та «ДНР» немає доступу до цих систем. І це вакцинування не дійсне навіть на території РФ, не кажучи вже про те, що не дійсне на території всіх інших країн.

Нині в ОРДЛО поширений новий штам ковіда – Дельта та Дельта Плюс. Примітно, що російська вакцина до ладу не могла впоратися і з легшими варіантами. Що вже казати про модифіковану версію «корони». 

«ЛНР» наразі є фактично закритою зоною. Окупанти визнали різкий сплеск захворюваності, величезна кількість летальних випадків.З огляду на масовий виїзд мешканців ОРДЛО на територію РФ фактично без проходження відповідного епідеміологічного контролю, спалах коронавирусної інфекції був прогнозований.

Україна повинна наполягати на допуску Червоного Хреста в ОРДЛО і передачі визнаних ВООЗ вакцин через міжнародні інституції.

Д. Снєгирьов, спеціально для видання «Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Последние новости

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  [email protected]