Мешканців ОРДЛО окупанти зробили «піддослідними щурами»

|
Версия для печатиВерсия для печати

В окупованих районах Луганської області за минулі дні, 26 жовтня, 46 летальних випадків від COVID-19. Про це повідомила прес-служба самопроголошеного «міністерства охорони здоров'я ЛНР».

Варто зауважити, що з початку пандемії медики зареєстрували 2223 випадки смерті пацієнтів, у яких діагностовано коронавірус.

Високий рівень смертності в ОРДЛО пов'язаний з тим, що росіяни поставили не сертифікований препарат. Йдеться про те, що, на жаль, ця ситуація не піднімається догідним чином на Мінських переговорах та інших міжнародних майданчиках. Треба було наголосити, що незважаючи на так званий «гуманітарний характер» постачання вакцин з РФ на окуповані території, рівень смертності від ковиду там значно перевищує загальносвітовий.

Зараз, за ​​офіційною статистикою самопроголошеного «міністерства здравоохранения ЛНР», рівень смертності серед тих, хто заразився – близько 12%. Тоді як у світі цей показник у середньому 1,7% -2%.

Зазначимо: якщо станом на кінець липня на території т.зв. «ЛНР» було зареєстровано близько 6,5 тисячі хворих на ковід, померло 574, то на 25 жовтня там уже – 17,5 тис. хворих і близько 2,2 тисячі померлих. У липні зайшов т.зв. «гумконвой» з російською вакциною «Sputnik Light». За ідеєю, рівень смертності мав би знизитися, а він збільшився у кілька разів.

Такий високий рівень смертності насамперед пов'язаний із тим, що росіяни поставили до ОРДЛО не сертифікований препарат. Якщо «Sputnik V» не отримав погодження для використання від Європейського агентства з лікарняних виробів та Всесвітньої організації охорони здоров'я, то вакцина «Sputnik Light» не пройшла сертифікацію навіть на території РФ. Відповідні випробування мають закінчитися лише у грудні. Тоді як до ОРДЛО «Sputnik Light» завозили вже з лютого 2021 року.

Фактично окуповані території України використовуються країною-агресором як плацдарм для випробування несертифікованих вакцин. Використовується статус «сірих зон», де не діє ні українське, ні російське законодавство.

Є ще важливий момент, на якому українській владі слід акцентувати увагу під час відповідної інформаційної кампанії. Дані про вакцинування на території РФ вносяться до єдиного порталу державних та муніципальних послуг – для формування електронного сертифікату. Так от, у «ЛНР» та «ДНР» немає доступу до цих систем. І це вакцинування не дійсне навіть на території РФ, не кажучи вже про те, що не дійсне на території всіх інших країн.

Нині в ОРДЛО поширений новий штам ковіда – Дельта та Дельта Плюс. Примітно, що російська вакцина до ладу не могла впоратися і з легшими варіантами. Що вже казати про модифіковану версію «корони». 

«ЛНР» наразі є фактично закритою зоною. Окупанти визнали різкий сплеск захворюваності, величезна кількість летальних випадків.З огляду на масовий виїзд мешканців ОРДЛО на територію РФ фактично без проходження відповідного епідеміологічного контролю, спалах коронавирусної інфекції був прогнозований.

Україна повинна наполягати на допуску Червоного Хреста в ОРДЛО і передачі визнаних ВООЗ вакцин через міжнародні інституції.

Д. Снєгирьов, спеціально для видання «Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]