Михайло Бно-Айріян очолив Київську область

|
Версия для печатиВерсия для печати

Новим головою Київської обласної державної адміністрації став Михайло бно-Айріян.

Відповідний Указ про його призначення підписав президент Володимир Зеленський, про що він оголосив під час брифінгу в Борисполі.

Бно-Айріян народився в 1984 році в Баку, навчався у львівській школі і Київському університеті ім. Шевченка за спеціальністю "міжнародні економічні відносини", а також в російському МГИМО ( "міжнародний нафтогазовий бізнес").

Прцював у 2009–2011 роках у посольстві України в Росії, відповідав за питання двостороннього співробітництва у сфері паливно-енергетичного комплексу.

З грудня 2011 року - помічник Міністра закордонних справ України Костянтина Грищенка. 

З січня 2013 року радник Віце-прем'єр міністра України Грищенка з гуманітарних питань. 

З січня 2015 року - начальник управління європейської інтеграції Міністерства енергетики та вугільної промисловості, де займається координацією роботи міністерства на міжнародному напрямі, питаннями євроінтеграції, в тому числі координацією зобов'язань в рамках Енергетичного співтовариства. Керував робочою групою з написання Закону України «Про ринок електричної енергії», який був прийнятий 13 квітня 2017 року.

З жовтня 2015 року - начальник департаменту стратегічного планування та європейської інтеграції та відповідає за співробітництво з міжнародними організаціями, стратегічне планування, координацію зобов'язань в рамках Енергетичного Співтовариства, координацію роботи міністерства на міжнародному напрямі та європейську інтеграцію.

У травні 2016 року публічно подає у відставку з посади начальника департаменту, аргументуючи відповідне рішення зменшенням простору та повноти прийняття рішень у зв'язку призначенням  Ігора Насалика Міністром енергетики та вугільної промисловості України.

З жовтні 2016 року починає працювати в ДП НЕК «Укренерго» на посаді директора з комунікацій та міжнародного співробітництва. Зона відповідальності внутрішні та зовнішні комунікації, робота зі ЗМІ та громадськістю. 

26 червня 2019 року Кабмін підтримав призначення бно-Айріяна на посаду голови Київської ОДА.

 «Аргумент»


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com